Денес ми е роденден

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Да, денес на овој голем ден Велигден на 8 април е мојот роденден! :kruna:
За пољубопитните:
Роден сум на 8 Април, во Штип, Македонија и мал дел од мојот живот го имам поминато во Радовиш и с. Фурка [Дојранско]
Ееех луѓе лета времето.... Кога и што само ли поминаа овие години... :kruna:
 
Последно уредено:
Член од
23 април 2014
Мислења
99
Поени од реакции
178
Да, денес на овој голем ден Велигден на 8 април е мојот роденден! :kruna:
За пољубопитните:
Роден сум на 8 Април, 2001 (Сега имам 17 години) во Штип, Македонија и мал дел од мојот живот го имам поминато во Радовиш и с. Фурка [Дојранско]
Ееех луѓе лета времето.... Кога и што само ли поминаа 17 години... :kruna:
И кого го боли курот што тебе ти е роденден на некаков си рендом ден, како и на сите останати што ни е роденден, м?
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.445
Поени од реакции
11.450
Да, денес на овој голем ден Велигден на 8 април е мојот роденден! :kruna:
За пољубопитните:
Роден сум на 8 Април, 2001 (Сега имам 17 години) во Штип, Македонија и мал дел од мојот живот го имам поминато во Радовиш и с. Фурка [Дојранско]
Ееех луѓе лета времето.... Кога и што само ли поминаа 17 години... :kruna:
Не треба да споделуваш лични податоци на јавни веб сајтови - за твое добро пред се`.

Како и да е`, среќен ти роденден, биди жив и здрав, па до година не споделувај лични податоци на Интернет - за твое добро.
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Не треба да споделуваш лични податоци на јавни веб сајтови - за твое добро пред се`.

Како и да е`, среќен ти роденден, биди жив и здрав, па до година не споделувај лични податоци на Интернет - за твое добро.
Знам, али има и некои (можда некое девојче... дајбоже) што ги занима што стои зад овој профил... Иначе ја не сум таков типац.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
Sreken rodenden... Samo si pisal od Stip deka si i deka del od zivotot si pominal vo Radovis i Furka, a jas mislev od Majami deka si?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.858
Поени од реакции
34.891
Многу битни податоци објави, да беше жив Мартин Флаишман сега ќе ги искористеше за конечно да ја реши ладната фузија. Досаден е овој муабет веќе со лични податоци и слични срања.

Среќен нека е роденденот, нека се множат x6 (y)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Добро, честитајте му ако ви се честита, ако не, не мора да коментирате, роденденот му е сепак.

Среќен роденден!
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Фала ви на сите за честитките. Неможев вчера да ви одговорам пошто патував па еве сега сум назад во Македонија па видов!
Иначе тоа со Мајами е чисто онака (за да уловам некоја рибица), не дека ја таму живеам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom