Дека е пицата бе? -Е ДЕКА Е ДЕ!

Статус
Затворена за нови мислења.

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
незнам за која пицерија слушнав.. аха океј бесплатна достава - се јавувам и ми вика дечко бесплатна достава ама само на улица партизанска и ја останав со слушалицата Уат д фак? си викам луѓево не ја сваќаат поентава на БЕСПЛАТНА ДОСТАВА или шо е форава. бар нека кажат бесплатна достава - важи само за таму и таму... кај со моторче ти ги носат кај каснат по саат и кусур па и имале одреден круг каде шо можеле бесплатно да доставуваат... абе ние вака шо не живееме у центаров ко затуцани да сме... бесплатна достава само у центар - ова го имам слушнато од повеќе ресторани у скопјево !
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
незнам за која пицерија слушнав.. аха океј бесплатна достава - се јавувам и ми вика дечко бесплатна достава ама само на улица партизанска и ја останав со слушалицата Уат д фак?
Има улица Партизанска и во Битола.... да му порачам за таму ако ми каже дека е само за Партизнаска, а разговорот да го снимам па да ги пријавам како незадоволен муштерија
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Има улица Партизанска и во Битола.... да му порачам за таму ако ми каже дека е само за Партизнаска, а разговорот да го снимам па да ги пријавам како незадоволен муштерија
можеш. снимај го и пушти го тука на форумов да се посмееме
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Па мислим људи.....па људи где има ово!Оваков случај немало досега мислам во Македонија,ова е нешто невидено...не стварно јас вака малку може да се каже дека и потресен сум од незнам веќе ова што да го наречам.Според мое мислење јас мислам дека ова треба веднаш да се пријави во Стразбур.Младо снажно момче оставено на улица само да си зготви...да го ризикува животот да зготви кајгана...preposterous!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom