Дедо Мраз

Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
ништо брале -.......... се откажувам од L:unsure: штом прочитав ова
кренав раце-
јас ни оддалеку не сум плав:(( едино ако не се исфарбам:pos:)
Не се откажувај толку лесно , ќе најдеме некое решение :гик: хмммм ми текна може да ти позајмам плавушанска перика :Dако и тоа не помогне ондак идеме на XXL:pos:
--- надополнето: 18 декември 2012 во 22:31 ---
ништо брале -.......... се откажувам од L:unsure: штом прочитав ова
кренав раце-
јас ни оддалеку не сум плав:(( едино ако не се исфарбам:pos:)
Саа че му се јавам на DM да виде шо е тва работа со L ако не па нека праи нешо со DL и ако небиде то нека иде на LL:D
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Не се откажувај толку лесно , ќе најдеме некое решение :гик: хмммм ми текна може да ти позајмам плавушанска перика :Dако и тоа не помогне ондак идеме на XXL:pos:
--- надополнето: 18 декември 2012 во 22:31 ---

Саа че му се јавам на DM да виде шо е тва работа со L ако не па нека праи нешо со DL и ако небиде то нека иде на LL:D
Фала брат-(y)
ама незнам .....треба да причекам да ја видам реакцијата( дал ќе и се допаднам така „плавуш“ )

 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.586
Поени од реакции
35.009
Драги Дедо Мраз,

Сите имаат новогодишни аватари, само јас немам :place:
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.586
Поени од реакции
35.009
За мирните и послушни дечиња секогаш експрес достава :LOL:
Да знаев дека вака брзо исполнува желби,,ќе посакав нешто друго, :icon_mrgr:, си ја потрошив желбата за џабе :cautious:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Да знаев дека вака брзо исполнува желби,,ќе посакав нешто друго, :icon_mrgr:, си ја потрошив желбата за џабе :cautious:
имаш уште две :P а златна рипка а дедо мраз исто е :D
кажи ја втората желба :)
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.586
Поени од реакции
35.009
имаш уште две :P а златна рипка а дедо мраз исто е :D
кажи ја втората желба :)
До Нова Година има уште 1 недела, треба да смислам да не ги трошам 2-те желби за џабе :icon_mrgr:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
намерно или не- кој да знае:P
(3-от и 5-от коментар):pos:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Во животот на мажот има три периоди.Во првиот тој верува во Дедо Мраз. Во вториот – не верува во дедо Мраз. Додека во третиот период – тој е Дедо Мраз.:eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom