Девојки со тетоважи

L

Luki Junior

Гостин
Дефинитивно да. Особено тија шо имат tramp stamp.. Зашо иначе би ставале там тетоважа? ;)
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Бев на Пчиња.
Таму некаде после мостот се искачував... едно лично девојче постојано ме меркаше изгледа знаеше дека сум пун пари како брод.

Одев позади нејзе и приметив нешто, имаше кал на глуждот посакав да ја забришам иако не ја познавав.
Таман раката да ја ставам на нејзината нога видов дека тоа е само тетоважа самовила или ѕвончица беше.
Ми се сврте девојката устата ја претвори во насмевка и љубезно ме праша:
Дали знаеш каков оган гори во тетовираните девојки?

Јас бев целиот во прашалници???
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.547
Бев на Пчиња Пичиња.
Таму некаде после мостот се искачував... едно лично девојче постојано ме меркаше изгледа знаеше дека сум пун пари како брод.

Одев позади нејзе и приметив нешто, имаше кал на глуждот посакав да ја забришам иако не ја познавав.
Таман раката да ја ставам на нејзината нога видов дека тоа е само тетоважа самовила или ѕвончица беше.
Ми се сврте девојката устата ја претвори во насмевка и љубезно ме праша:
Дали знаеш каков оган гори во тетовираните девојки?

Јас бев целиот во прашалници???
[Fixed]
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Што имаат врска тетоважите со опуштеноста?
Тоа ти е како да кажиме дека девојките со хороскопски знак Шкорпија, и подзнак Јарец се најдобри во кугларство.
 
W

Werther

Гостин
Mене поинтересни ми се тие со пирсови,поготово на интимните места една Англичанка ми се пофали дека имала на Вагината па ја замолив дали може да истражам на голо и ми дозволи по 1 минута истражување заклучив дека е доста интересно и би требало повеќето девојки да пробаат со пирсовите на интимните места,ќе видат дека за кратко време ќе има доста позитивни критики.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Мома шо на чиста совест и здрав разум промислено си го жигосува телото е доста интересна појава. ;);)
Јас се спремам втората да си ја правам.
А некако уште ,,оганот,, не проработел, мајко му стара :D
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Јас се спремам втората да си ја правам.
А некако уште ,,оганот,, не проработел, мајко му стара :D
Незначи дека со тетоважа поубава ќе станеш.
Тоа со огнот само кај некој девојки пали.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~
L

Luki Junior

Гостин
Јас се спремам втората да си ја правам.
А некако уште ,,оганот,, не проработел, мајко му стара :D
Не си најдела оште дете од мајка родено шо ќе те разгоре како 3 годишна борина... Има да гореш и да се топеш...

Дали после 20 години ќе ти се аресат тетоважите шо ги ставаш денеска? Чисто информативно. :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Ни со пари не ти расте, јебига.
Леле,па ти одма на такви работи,
Велам на некој девојки им стои добро тетоважа...некој што се диви.
На тие што имаат лице како ангелче,не им личи баш тетоважа.
Знаеш...
ПС: Замисли си истетовитана домаќинка како прави запршка :)
 
М

Мартин`

Гостин
Mене поинтересни ми се тие со пирсови,поготово на интимните места една Англичанка ми се пофали дека имала на Вагината па ја замолив дали може да истражам на голо и ми дозволи по 1 минута истражување заклучив дека е доста интересно и би требало повеќето девојки да пробаат со пирсовите на интимните места,ќе видат дека за кратко време ќе има доста позитивни критики.
А може и тетоважа на такви места :icon_lol:

574888_10151356661978032_50583033_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom