Девојки за дискретна дружба?

Член од
10 март 2014
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.286
Тие што имате бројчиња, пишете ми.
Ви благодарам.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.744
Поени од реакции
12.053
Тие што имате бројчиња, пишете ми.
Ви благодарам.
За шо бројчиња си заинтересиран?
Од еден до девет има на лагер. До нулата како самостојна тешко се доаѓа - заборај, а за комбинациите зависи од комбинацијата. Најретки се сите исти и оние во кои е вклучена флексибилата или попозната како ,,камелеонот" а која во дијаспората најчесто ја нарекуваат "the big F" и "divine C" и која може да се користи како шест и како девет, според желбите и потребите, или силум прилике...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom