Девојка што менува дечки од исто друштво - лесна ли е?

?

..........

Гостин
Секој размислува различно,за некои е лесна за некои не,нејзин живот е,нека оди со кој сака.Имав таква другарка која ги менуваше нон стоп партнерите:kesa:Ако едната другарка раскине со нејзиниот дечко таа се фати со него,ако другата раскине на својот го остава оној со кој била во врска и со тој се фака.Не сум никоја да судам нејзино е ама утре нејзе ке ја шират и ке и залепат етикета "исвирена плоча":pos:
А останатите ке добијат етикета, необјавени албуми:icon_lol:
 
Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
Лесни..се тие девојки.Јас лично познавам повеќе такви од кои една излегла и била со пола гимназија(ре4иси цела трета година)...:pipi:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Prasanjeto e u p.m cccc cc .Isto ke zvuci i ako se ebam u gz peder li sum ili me srbi gzot.
 

Кент

Професионалец
Член од
16 февруари 2010
Мислења
255
Поени од реакции
15
Незнам дали тогаш тоа друштво може да се нарече друштво :)
 

Heartbreaker

The Real ROCKNROLLA
Член од
6 декември 2009
Мислења
276
Поени од реакции
28
Девојката што менува членови на едно друштво, не да е лесна...Пердув е. Ама не е таа крива. Криви се тие што и дозволуваат, т.е. нејзините „жртви“. Но, тоа е веќе друга тема...
 
Член од
21 февруари 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
hmmm intersna tema..posto sum zensko ke ti kazam nesto... spored mene ako legnala do trojca od drustvo samo za edna vecer bez vrska onaka samo,togas e lesna. i mn e loso koga vie maskite zborite za toa kogo ste legnale kakovi bilo i mn e poloso ako ztanuva zbor za ista devojka....ipak ne se kazuva se na drugarite sto pravite... posto moze tie nemaat so sto da se pofalat pa ke izmislat nesto....ili samo onaka ve buckaaat za da doznaat nesto poveke za vas.... a dokolku taa se muvala samo so nekolku od drustvo toa e zatoa sto i se svigale i taka i se padnalo drustvoto....e sea ne vikam ne moze i taa ako se muva so poveke od drustvo saka da postigne nesto da gi skara ili slicno... isto mislam i za vrska.....:kesa:
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
ne mora da znachi da e lesna nego moe se pijancela a ne krepi pijacka pa ne znae so prai kako pes koa go pustas od lanec po dolgo vreme so bil na lanec trci skaka grize abe vikam ne mora da znachi da e lesna ali podmuklo stvorenje e
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
е не чесна многу :vozbud: па лесна е фала богу и тоа со мене една учи со кого ќе стаса се фаќа :nesum: секој ден со различен ја гледаш в ќоше :nesvest:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
е не чесна многу :vozbud: па лесна е фала богу и тоа со мене една учи со кого ќе стаса се фаќа :nesum: секој ден со различен ја гледаш в ќоше :nesvest:
Ме интересира нејзе убаво ли е?
А додека она се стиска вие останатите што правите?
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.663
Поени од реакции
11.693
Ме интересира нејзе убаво ли е?
А додека она се стиска вие останатите што правите?
Мастурбираме на неа
Ја оговараме
Ја мразиме
Ја посакуваме
Ја навредуваме

Само поради тоа што сме љубоморни на нејзината слобода и храброст...заради нејзината смелост да испадне лоша заради љубовта, заради соништата, заради авантурата што се вика "да се биде жив".
 
S

smart ass

Гостин

Анорексија??:toe:

Ме интересира нејзе убаво ли е?
Епа прави оти и е убаво.....а додека не е Обврзана ил во Врска...нека ужива.


А додека она се стиска вие останатите што правите?
Па слично....најреални да бидеме:toe:

Мастурбираме на неа
Ја оговараме
Ја мразиме
Ја посакуваме
Ја навредуваме

Само поради тоа што сме љубоморни на нејзината слобода и храброст...заради нејзината смелост да испадне лоша заради љубовта, заради соништата, заради авантурата што се вика "да се биде жив".
Абе ајде и мене ми се има случено да се слизнам кај 2 од 5 другарки...и сеа што???

Лесен сум....БООО??
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Ако менва значи дека ја чеша п*чката и дека му е убо да ја редат.Ако му је убо неја нема вас зошто да ви биди неубо за неа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom