Да му помогнеме на малиот Давид Јовановски

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.388
Поени од реакции
5.916
Да му помогнеме на малиот Давид Јовановски, кој боледува од растечка тумефаксија (циста) на ногата, која и по извршената операција расте и предизвикува болки кај Давид, поради кои тој не може да се движи.
Бидејки сите можности за лекување се исцрпени, тој мора итно да замине на лекување во Виена. Операцијата чини многу пари, сума која родителите не можат да ја обезбедат, па апелираат на нашата помош.
Со нашите 100 денари на 077 143 770, 075 143 103 и 070143103 ке му помогнеме на Давид да има среќно детство
Донирајте на Давид Јовановски - Шпаркасе Банка денарска трансакциска сметка
250-0220002106-29


Драги форумџии станува збор за мало бебе на моја драга колешка од работа па кој колку може ,однапред ви се заблагодарувам.
 
Член од
21 септември 2010
Мислења
349
Поени од реакции
181
Да му помогнеме на малиот Давид Јовановски, кој боледува од растечка тумефаксија (циста) на ногата, која и по извршената операција расте и предизвикува болки кај Давид, поради кои тој не може да се движи.
Бидејки сите можности за лекување се исцрпени, тој мора итно да замине на лекување во Виена. Операцијата чини многу пари, сума која родителите не можат да ја обезбедат, па апелираат на нашата помош.
Со нашите 100 денари на 077 143 770, 075 143 103 и 070143103 ке му помогнеме на Давид да има среќно детство


Драги форумџии станува збор за мало бебе на моја драга колешка од работа па кој колку може ,однапред ви се заблагодарувам.
Donirano
 

Kajgana Shop

На врв Bottom