Да му помогнеме на малиот Алексеј

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции и помош' започната од Zlatikevichius, 20 јули 2017.

 1. Zlatikevichius

  Zlatikevichius Human... or at least - trying to be

  Член од:
  17 октомври 2011
  Мислења:
  5.249
  Допаѓања:
  10.761
  Драги Кајганџии,

  Ве замолувам од срце доколку сте во можност да одвоите барем по 100 денари од вашиот џеб и да му помогнеме на ова мало сонце да има поубав живот. Од срце ви благодарам и во име на неговите родители.

  143-115 (Т-MOBILE)
  143-461 (VIP) (ONE) ( од било кој префикс)

  ЖИРО-СМЕТКА ВО НЛБ ТУТУНСКА БАНКА 210-7000 00 6394-63 со цел на дознака ДОНAЦИЈА

   

Сподели преку: