Да му помогнеме на десетгодишниот Арум

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
577
Еве линк од сторијата на Канал 5.
http://kanal5.com.mk/default.aspx?mId=37&eventId=55514

Дали некој може да стапи во контакт и да им помогне на родителите да добијат и број од мобилните оператори за донација? Навистина е жално за мали пари да отиде и второто дете на луѓево... Ајде да помогнеме!!
 
На врв Bottom