Данок брз трансфер

Член од
17 септември 2019
Мислења
50
Поени од реакции
51
Дали треба да се плати данок доколку преку вестер унион некој за цела година вкупно ти испрати 2.000 евра?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom