Дали??

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Стварно ли во песната пуши пуши пушиме се пее за нешто срамно,ја мислев за цигари,некој да ми објасни за што поточно се пее
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Стварно ли во песната пуши пуши пушиме се пее за нешто срамно,ја мислев за цигари,некој да ми објасни за што поточно се пее
Сесре јас сум психијатар ако сакаш прва сеанса од мене нека биде исконтактирај ме позз.
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Стварно ли во песната пуши пуши пушиме се пее за нешто срамно,ја мислев за цигари,некој да ми објасни за што поточно се пее
Исто колку што во Како кучето мое од Студени нозе пеат за кучиња и кифли, толку и во горенаведената пеат за цигари и штетноста од нив.
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.912
Поени од реакции
1.420
Сесре јас сум психијатар ако сакаш прва сеанса од мене нека биде исконтактирај ме позз.
јас не сум психијатар ако сакаш прва сеанса од мене нека биде исконтактирај ме позз.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.937
Поени од реакции
35.330
Стварно ли во песната пуши пуши пушиме се пее за нешто срамно,ја мислев за цигари,некој да ми објасни за што поточно се пее
Зини да ти кажам.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.882
Стварно ли во песната пуши пуши пушиме се пее за нешто срамно,ја мислев за цигари,некој да ми објасни за што поточно се пее
Ластовица, Куку Леле, Ристо Бомбата никогаш немале песни за „срамни работи“, песните беа правени за златно славејче ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Стварно ли во песната пуши пуши пушиме се пее за нешто срамно,ја мислев за цигари,некој да ми објасни за што поточно се пее
За тоа дрогата што ја пушат младичите. ;););)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom