Дали ќе се вакцинирате против коронавирус?

Дали би се вакцинирале против корона вирусот?


  • Вкупно гласачи
    298
Член од
28 март 2006
Мислења
16.868
Поени од реакции
10.244
Од ФБ
144864113_10158422873904177_6161605868833710464_n.jpg

 
Последно уредено:
Член од
17 август 2011
Мислења
5.748
Поени од реакции
8.723
Нешто измешале, астра зенека не е на минус 70.
Автоматски споено мислење:

Океј се тоа, ама реално никад не сме обрнувале внимание што има во другите лекови, вакцини или како се направени. Генерално ги земаш по потреба, како што е во овој случај, без да обрнуваш внимание на нусефектите. Пола генерација има флека на рамо од вакцините како мали што сме ги примале :D
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom