Дали ќе има зомби апокалипса?

Член од
2 септември 2010
Мислења
7.146
Поени од реакции
7.506
Во петок ќе има, после тоа во сабота и вторник. Останатите денови се за подготовки.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.527
Поени од реакции
2.543
Јас сакам вампири да има. :gjavol:
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
3.697
Поени од реакции
8.956
zdravo matko, jas sum za, pisi samo za koja igra prasuvas, i ke se sklopime da pravime zombija apokalipsa
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
3.701
Поени од реакции
3.654
Shto e toa "zombija"?
Eiiii ne brat. Sega fali uste ovie jazicarive da go drvat so pravopisi dali se pisuva zombija, zombinja, zombilaki ...
Автоматски споено мислење:

Во петок ќе има, после тоа во сабота и вторник. Останатите денови се за подготовки.
Вторник , петок и сабота да видиш кои зомбиња у јсп ги има :shook:
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.261
Поени од реакции
1.661
Одамна има зомби апокалипса, ама кој да ја виде!
 
На врв Bottom