Дали флертувате на интернет?

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Си најдов јас еднач сајбер девојка... Си се видовме си се бендисавме и така... Сеа веќе неам... :vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па ако се најде некое пристојно, ненападно момче со смисла за хумор од другата страна, можно е малку да се пофлертува, на никој не би му штетело тоа. :back:
 
Член од
11 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
Netov za tepanje dosada e stvarno zakon rabota :D pa koga nema so sto da tepa dosadata flertot i ne e losha solucija plus toa ne e problem preko msn ili facebook da kazes nesto sto u realnost nemozes da go kazes se sramis :D ja go neam toj problem :D ama pogolem del so znam na msn se ova ona flertuvat se frlat ali koga ke gi zapoznam u zivo se cuvaj boze :D flertot mi e del od zaebancija na net :D ako ne e on neznam so ke pravam :D taka da vie kako sakate ja si gu praktikuvam :D i u zivo i na net :D pozz [ :drk::nenene:]
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Како може да флертуваш на интернет?:nesvest:
Може од другата страна е некој болен педофил:kesa:
 
Член од
11 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
dobro be ... nema nekoj odma som go adnam da flertuvam ebate ... :D prvo razgledas situacija ... treba da se bide pazliv...obicno se osiguram :D koj e sto e pa togas :D a najsigurno ti e da ti pusti kamera :D hehehe :D
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Дечки таквите работи се најдобри на старомодниот начин. Во живо и реално............ другото ми е многу заебано. Замисли флертуваш а појма немаш со кого, и после испаднала бабарога
 
Член од
11 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
doBRO de kako so kazav ... ke baras kamera ili profilche nekoe ... ako e profil za da bides siguren deka e od nea ... ke i kazzes da te priafti odma ... ;) tie so ne se realni lesno se izdavat :D samo malce mozokot da go vklucis :D a i interesno e se zanimavas taka cel den :D
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
doBRO de kako so kazav ... ke baras kamera ili profilche nekoe ... ako e profil za da bides siguren deka e od nea ... ke i kazzes da te priafti odma ... ;) tie so ne se realni lesno se izdavat :D samo malce mozokot da go vklucis :D a i interesno e se zanimavas taka cel den :D
се препознава искусен човек :ha::ha:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Нормално. Место да се буташ по чкарт места, дискотеки и што знам што, од дома си договараш средби со пички.
Подобро и полесно здравје.
 
Член од
11 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
da be :D iskusen sum epten msn'to mi e glavno hobi :D i netot :D a i golem broj dobri picinja imam zapoznaeno preko internet pa posle i u zivo :D i se pokazale sekako KVALITETNI :D pozz :D:drk::drk::nenene:
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
da be :D iskusen sum epten msn'to mi e glavno hobi :D i netot :D a i golem broj dobri picinja imam zapoznaeno preko internet pa posle i u zivo :D i se pokazale sekako KVALITETNI :D pozz :D:drk::drk::nenene:
пер дај некои совети :ha::ha:
абе шала don't take it personal...тоа беше како фалење.... со камера или профил.многу е паметно ...зш знам многу другари кои онака со месеци збореле преку мсн не знаат како излгеда цурата и коа ќе се сретнат бегаат :ha:исто имам и другари преку телефон зборат трошат кредит ова она и џабе...преку интернет по економично е :XD:
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
пер дај некои совети :ha::ha:
абе шала don't take it personal...тоа беше како фалење.... со камера или профил.многу е паметно ...зш знам многу другари кои онака со месеци збореле преку мсн не знаат како излгеда цурата и коа ќе се сретнат бегаат :ha:исто имам и другари преку телефон зборат трошат кредит ова она и џабе...преку интернет по економично е :XD:
И мене ми се има случено да бегам, после месец време секој ден зборување на мсн...
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
:pos2: хи, асл, плс.. имаш дечко? сааш да се видиме и зашто не ? :pos2::pos2:
 

Serengeti

Има само една вистина сето друго е лага
Член од
4 февруари 2009
Мислења
260
Поени од реакции
63
пер дај некои совети :ha::ha:
абе шала don't take it personal...тоа беше како фалење.... со камера или профил.многу е паметно ...зш знам многу другари кои онака со месеци збореле преку мсн не знаат како излгеда цурата и коа ќе се сретнат бегаат :ha:исто имам и другари преку телефон зборат трошат кредит ова она и џабе...преку интернет по економично е :XD:


БИДИ ОНА ШТО СИ....Боље совет од ова нема да слушнеш верувај, важи и за женско и за машко...џабе ќе се правиш фраер позади монитор кога ќе излезеш да се сретнеш со нејзе да не можеш уста да отвориш или пак женски се прават брате пички после во живо никаде ги нема или пак излегла сосема спротивно од она што самата си го кажала за себе...со новава технологија стварно е полесно да се дојде до запознавање и се али треба да се искористи паметно па нали мислам...поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom