Дали уживате за време на секс?

Член од
7 ноември 2019
Мислења
9
Поени од реакции
27
Здраво дечки имам едно прашање за вас.Дали уживате за време на секс вашиот партер/ка да испушта некави гласнини?
 
Член од
17 ноември 2019
Мислења
59
Поени од реакции
38
Da,poinaku ko gluvonema se cuvstvuvam,pa ne samo glasovi ne e loso i nekoj zbor da se kaze
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Коа пушта гласини космички малце ми е незгодно ама ок .. ако ме нападнат марсовки , ќе видам што гласини пуштаат они до јупитерките и сл.
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Како инаку соседите ќе знаат дека се сексаме?
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Да бе, во двор.
Па некој да ме дограби одзади....
Не, благодарам.
Подобро да викаме, да врискаме (па макар и ништо да не правиме), нека се нервираат...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.590
Поени од реакции
34.778
Здраво дечки имам едно прашање за вас.Дали уживате за време на секс вашиот партер/ка да испушта некави гласнини?
... „гласини“ не се мисли на оговарање, озборување, ширење на непроверени информации?:toe:
во смисол, ме клеца бааам, бааам и испушта гласини...ти ја видов во библиотека пријателката под блуза украде книга, баааам баммммм ме клеца, комшијата го ураде точакот и го крие во подрум ....бааам бааам ме клеца, .... и други гласини кажва, ма не ми теква во моменто, ама ич не уживам, ебаго! :D
П.С.
...што направи, се венча ли, бремена си?
 
Последно уредено:
Член од
7 ноември 2019
Мислења
9
Поени од реакции
27
... „гласини“ не се мисли на оговарање, озборување, ширење на непроверени информации?:toe:
во смисол, ме клеца бааам, бааам и испушта гласини...ти ја видов во библиотека пријателката под блуза украде книга, баааам баммммм ме клеца, комшијата го ураде точакот и го крие во подрум ....бааам бааам ме клеца, .... и други гласини кажва, ма не ми теква во моменто, ама ич не уживам, ебаго! :D
П.С.
...што направи, се венча ли, бремена си?


Pauste malce ke se vencame :D
Ne,ne sum bremena no ke bide i toa ne se brzame :D
Автоматски споено мислење:

Da,poinaku ko gluvonema se cuvstvuvam,pa ne samo glasovi ne e loso i nekoj zbor da se kaze
Eve na primer mojov mn retko ke ispusti zbor :D
On saka da me slusha dodeka stenkam :D :DMalce nekogas mi e nezgodno ama si vikam samata priroda si go pravi svoeto :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom