Дали сте тврдоглави?

Член од
13 декември 2008
Мислења
165
Поени од реакции
3
mnogu sum tvrdoglava. sekogas teram po svoe, taka kako jas sto sum zacrtala.
posebno ako smetam deka sum vo pravo za nesto, nikoj ne moze da me razubedi
 

bezobrazna

...Paste
Член од
7 август 2008
Мислења
440
Поени од реакции
27
Да и тоа како сум тврдоглава,не попуштам лесно и си стојам на своето ... Систеров најдобро знае...:baeh:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Ко магарето на мостот. А тоа е премноооооогу :helou:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Секако дека да. Од време на време сум горд сам на себе, меѓутоа знам дека и не е баш нај ок да се биде толку тврдоглав
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Еднаш паднав на бетон со главата и бетонот се распука :vozbud: , не бе се заебавам ама и таков сум тврдоглав и за некои работи во кои мислам дека сум во право тешко дека некој ќе ме разубеди:nenene:
 
Член од
2 јануари 2006
Мислења
325
Поени од реакции
34
Па сум тврдоглав кога знам дека сум у право за нешо и никако не попуштам наравно, али кога не сум у право знам на почеток да се инаетам малце али ипак на крај попуштам и признавам дека сум крив.
 

Malata

(:
Член од
15 декември 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Summ i toaa mnn, preteranoo mnogu sum , sto i toa gi nervira drugite :vozbud::vozbud: Nikoj nemoze da me razubedi , ako sum 1000000% sigurna deka e taka:smir:
Pozz:back:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
mnogu sum tvrdoglava, i inat sum golem ama ako ne sum vo pravo se povlekuvam i se izvinuvam i sekogas ima mesto za kompromis...:toe:
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
Дали и колку сте тврдоглави? Давате место за компромиси или секогаш терате инат па макар и да грешите? ...
Сум и тоа мнооооогу,посебно инат тежок,:vozbud:кај мене ретко има компромис макар и да грешам можам да го убедам другиот дека јас сум во право.:pipi:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Ко магаре....
А наумам нешто, го правам и никој не може да ме убеди!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom