Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Сум .. :)..
Не ми е срам да признаам :)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
da, koga bev mlad ( nezrel ) glup i naiven, a sega da ja vidis kakva e, ke reces za nea li sum placel, ama toa ti e, sekoj mora da go izodi svojot pat za da kaze, ne mi kazuvaj-se izgorev-znam kako e!
 
Член од
28 август 2008
Мислења
189
Поени од реакции
5
за овај сеа шо ми се свиѓа-не.не плачам веќе.додека бев средно си плачев..тоа нели тие,први незаборавни љубови ова она...:)
 

Strumi4an4e

Кајгана Момче
Член од
1 март 2007
Мислења
240
Поени од реакции
1
Сум Плачел Како Мало дете за мајка.....:kesa::tapp::uvo::uvo:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Имам Потешкотии со Плачењето ...Тешко ми е Да Заплачам...Солзите Едноставно Не Ми Течат...Но Тоа Не Значи Дека Не Ми е тешко...Напротив...Уште потешко е...:toe:
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
sum placel koga bev glup naiven i nezrel, a sega da ja vidis si vikam za koja sum placel, ama zivotot e skolo, ako se sto ne me ubiva me pravi posilen, sega ne moze nikoj da me zaebe.
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
сум плачела и сега кога ке се сетам на тоа се нервирам затоа што тоа е глупо:pipi:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.770
Поени од реакции
9.891
Ако на 16 години си цимолел за некоја тешко тебе

Ќе ти запеат другарите " папучар си папучар" :)
i sto,ako nekoj stvarno se zaljubil a posle bil ostaven ne placel samo od inat ili od sto misli deka ima jak karakter p.s ljubovta kolku e slatka uste pov ise boli ako e vistinskata licnost. papucar peder slicno (ne drzi):nenene:
 
D

devojcence

Гостин
jas placam koga mi e tesko, me zeznale,me razocarale i povredile. znam deka netreba i ne zasluzuva nikoj ali takva sum ligava :(
 
Член од
26 август 2008
Мислења
88
Поени од реакции
3
:kesa::kesa:
Ајде бидете искрени, дали имате пролеано солзи за вашата љубов? Пример, кога сте раскинале, сте биле повредени од негова/нејзина страна, ви недостигал/а, сте се искарале...можеби неостварена љубов...за било која икс причина, дали имате пролеано макар и една единствена солзичка за некој(а) кој(а) тогаш/сега ви бил(а)/е се?
Поготово ме интересира што ке кажат претставниците од посилниот пол, дали тие некогаш заплакале за женско??
Очекувам најискрени одговори :pipi:
Еве да почнеме од мене...јас искрено, да, имам плачено кога еднаш стварно се искарав со дечко ми и тоа по моја кривица...Тогаш ептен ми беше тешко и мака, ми беше страв да не го изгубам поради мојата глупост...но сепак после искрено од срце му се извинив и најискрено го замолив да ми прости и ми го прифати извинувањето (за што сум му многу благодарна), виде дека стварно се каам за тоа што го направив и ми прости...и сега за среќа (да чукнам во дрво) се е прекрасно...

П.С. Се извинувам ако има слична тема (иако не сретнав таква) :smir:
Мило ми шо се' се средило

****

Сум заплакала за двајца :kesa:
За првиот 6 месеци неможев да се опоравам... неостварена љубав... абе детиште, шо знаев?
А вториот ко ме "повреди" плачев, ама не за него туку и други проблеми ме мачеа :pos2:
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Епа плачев пред 2 недели бидејки дечкото ми отиде за Германија...а и пред тоа сум плачела...јебига!! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom