Дали сите женски се исти во однос со љубовта?

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Мислам дека да. Ке направат, све за да ви убедат дека ве сакаат, вие ке поверувате, и ке мислите дека таа е стварно посебна. На крај, кога ке дојде денот кога ке раскинете, ке сватиш каква е. После тоа, ке се вадат муабети како си лош, како си бил лузер итн.. Мислам дека ова се у круг, со женските.:smir:
 
Член од
10 јуни 2007
Мислења
64
Поени од реакции
0
Мислам дека да. Ке направат, све за да ви убедат дека ве сакаат, вие ке поверувате, и ке мислите дека таа е стварно посебна. На крај, кога ке дојде денот кога ке раскинете, ке сватиш каква е. После тоа, ке се вадат муабети како си лош, како си бил лузер итн.. Мислам дека ова се у круг, со женските.:smir:
E brat za postov 10ka !
Taka e, celosno te podrzuvam. So edno zborce site zenski se same shit.
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Мислам дека да. Ке направат, све за да ви убедат дека ве сакаат, вие ке поверувате, и ке мислите дека таа е стварно посебна. На крај, кога ке дојде денот кога ке раскинете, ке сватиш каква е. После тоа, ке се вадат муабети како си лош, како си бил лузер итн.. Мислам дека ова се у круг, со женските.:smir:
Ете типично размислување на разочарано машко од одредена женска,па мисли сите се исти кучки!Како што викаат некои женски-СИТЕ МАШКИ СЕ ИСТИ!Нема ниедна личност која е идентична по карактер и понашање со друга!Кога ќе ја најдеш ВИСТИНСКАТА тогаш ќе го смениш мислењето!
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Ne se site isti ... imas plavi sponzorushi, crni sponzorushi , crveni sponzorushi , so kratka kosa sponzorushi...ehehej varijacii kolku sakas ... koj ti vika site se isti gluposti :nenene:

A ima i 5 % normalni a tie po difolt ziveat na forum ... ete sinko toa e tajnata na zenite :smir:
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Ne se site isti ... imas plavi sponzorushi, crni sponzorushi , crveni sponzorushi , so kratka kosa sponzorushi...ehehej varijacii kolku sakas ... koj ti vika site se isti gluposti :nenene:

A ima i 5 % normalni a tie po difolt ziveat na forum ... ete sinko toa e tajnata na zenite :smir:
АЈ така ли?:nerv:
Па за да постојат спонзоруши,мора да постојат ГЛУПИ машки спонзори,кои ги бричат нели?
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ne se site isti ... imas plavi sponzorushi, crni sponzorushi , crveni sponzorushi , so kratka kosa sponzorushi...ehehej varijacii kolku sakas ... koj ti vika site se isti gluposti :nenene:

A ima i 5 % normalni a tie po difolt ziveat na forum ... ete sinko toa e tajnata na zenite :smir:
А коа ке видиш дека и плавата и црната ке те поебат? :pos2:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Po ekonomska logika u pravo si , ne ide lonce bez kapace ...ama zasto mislis deka sponzorite se glupi ?

Tie ne sakaat vrska obicno imaat devojka ili zena tie samo sakaat da ebat bez da se zamaraat... u taa igra nikoj ne e glup ni naiven ostaj ti toa telenoveli spanski serii ...

Eve ti primer od vcera Veles

Ja drugar mi i uste eden negov poznanik ideme u Veles toj demek imal zenska tamu . Drugar mi so nova kola , jas plakam cel ceh u kaficot ona mi gleda u novcanik ja namerno vadam demek ne gledam 4 banknoti po 50 evra i go prasuem abe sto pari se ovie ... i vadam 1000 plakam .

Decko i edno fino dete neiskusno 3 meseca ja sheta ne ja ebe. A ja ja gledam i sharaat ochite . I i vikam ko na kurva direktno koga ovoj beshe u wc ...

Slushaj ovde e tapa kaj si ne donela dojdovme tuka so drugar mi nisto ne ebevme , so ke Ve gledam se drzite za raka so decko ti, nego daj ti telefon i najdi nekoi spremni drugarki da ideme da praime krsh u nekoja kafana ja i drugar mi samo ke dojdeme ...ama se znae krsh pa posle Vas krsh ke Ve praime ...

Ona vika eve telefon ...drugar mi go zapishue ...ovoj poznanikot se vraka si ja gushka ...nie prevrtueme so ochi...veke videno

Taka da ne mi kazuj za sponzorushi molim te lepo i za GLUPI sponzori...

, prvo vikashe ne be ne e ona takva fina e ...i mu pokazav nejzin broj mu vikam a jas da ne sum Dejvid KOperfild a ?

Taka da nemoj ... site prici gi znam se e veke videno uste postena da najdam skroz da se zaprepastam :kesa:

Kruzi legenda po Skopje deka ima takvi samo na forumi i zatoa jas studiozno si baram tuka tamam devojka i mozam da recam ima i dobri :smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мислам дека да. Ке направат, све за да ви убедат дека ве сакаат, вие ке поверувате, и ке мислите дека таа е стварно посебна. На крај, кога ке дојде денот кога ке раскинете, ке сватиш каква е. После тоа, ке се вадат муабети како си лош, како си бил лузер итн.. Мислам дека ова се у круг, со женските.:smir:
Eпа кога идете со Hi5 курви а не со девојчиња што вредат...:toe:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Eпа кога идете со Hi5 курви а не со девојчиња што вредат...:toe:
Како прво, од кај к*р сега хи5? Како второ, според мене тие што мислиш, тоест си убеден дека вредат, на крај ке те шокираат!:smir:
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Po ekonomska logika u pravo si , ne ide lonce bez kapace ...ama zasto mislis deka sponzorite se glupi ?

Tie ne sakaat vrska obicno imaat devojka ili zena tie samo sakaat da ebat bez da se zamaraat... u taa igra nikoj ne e glup ni naiven ostaj ti toa telenoveli spanski serii ...

Eve ti primer od vcera Veles

Ja drugar mi i uste eden negov poznanik ideme u Veles toj demek imal zenska tamu . Drugar mi so nova kola , jas plakam cel ceh u kaficot ona mi gleda u novcanik ja namerno vadam demek ne gledam 4 banknoti po 50 evra i go prasuem abe sto pari se ovie ... i vadam 1000 plakam .

Decko i edno fino dete neiskusno 3 meseca ja sheta ne ja ebe. A ja ja gledam i sharaat ochite . I i vikam ko na kurva direktno koga ovoj beshe u wc ...

Slushaj ovde e tapa kaj si ne donela dojdovme tuka so drugar mi nisto ne ebevme , so ke Ve gledam se drzite za raka so decko ti, nego daj ti telefon i najdi nekoi spremni drugarki da ideme da praime krsh u nekoja kafana ja i drugar mi samo ke dojdeme ...ama se znae krsh pa posle Vas krsh ke Ve praime ...

Ona vika eve telefon ...drugar mi go zapishue ...ovoj poznanikot se vraka si ja gushka ...nie prevrtueme so ochi...veke videno

Taka da ne mi kazuj za sponzorushi molim te lepo i za GLUPI sponzori...

, prvo vikashe ne be ne e ona takva fina e ...i mu pokazav nejzin broj mu vikam a jas da ne sum Dejvid KOperfild a ?

Taka da nemoj ... site prici gi znam se e veke videno uste postena da najdam skroz da se zaprepastam :kesa:

Kruzi legenda po Skopje deka ima takvi samo na forumi i zatoa jas studiozno si baram tuka tamam devojka i mozam da recam ima i dobri :smir:
Не реков дека нема,ги има многу,ама сфати дека не се СИТЕ женски исти!Па не е се во парите,колите итн...што ако има се дечкото,а ако е грд,глуп,необразован,нема понашање и култура?Што ќе мие таков???Нема да разговарам и да спијам со колата???ЉУБОВТА СО ПАРИ НЕ СЕ КУПУВА!Барем ја така мислам,џабе се парите,ако нема љубов,рабирање и почит меѓу партнерите!
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Ja pa lud sedam na forum a ono imalo kurvi na Hi 5 ...kako ma Dzenu ne si mi kazala porano :tapp: A kako da gi poznaam tie kurvi od Hi5 ???

Не реков дека нема,ги има многу,ама сфати дека не се СИТЕ женски исти!Па не е се во парите,колите итн...што ако има се дечкото,а ако е грд,глуп,необразован,нема понашање и култура?Што ќе мие таков???Нема да разговарам и да спијам со колата???ЉУБОВТА СО ПАРИ НЕ СЕ КУПУВА!Барем ја така мислам,џабе се парите,ако нема љубов,рабирање и почит меѓу партнерите!
Pa da de kako sto zboram 5 % ima normalni i tie sedat na forum ... kaj ima sponzorusha vreme da sedi na forum treba da pravi kesh za sminkata, silikonite itn ... Daklem 95 % se isti 5 % ne se isti
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Мислам дека да. Ке направат, све за да ви убедат дека ве сакаат, вие ке поверувате, и ке мислите дека таа е стварно посебна. На крај, кога ке дојде денот кога ке раскинете, ке сватиш каква е. После тоа, ке се вадат муабети како си лош, како си бил лузер итн.. Мислам дека ова се у круг, со женските.:smir:
E brat za postov 10ka !
Taka e, celosno te podrzuvam. So edno zborce site zenski se same shit.
Deca vrska nemate od zivotot...:)

Po ekonomska logika u pravo si , ne ide lonce bez kapace ...ama zasto mislis deka sponzorite se glupi ?

Tie ne sakaat vrska obicno imaat devojka ili zena tie samo sakaat da ebat bez da se zamaraat... u taa igra nikoj ne e glup ni naiven ostaj ti toa telenoveli spanski serii ...

Eve ti primer od vcera Veles

Ja drugar mi i uste eden negov poznanik ideme u Veles toj demek imal zenska tamu . Drugar mi so nova kola , jas plakam cel ceh u kaficot ona mi gleda u novcanik ja namerno vadam demek ne gledam 4 banknoti po 50 evra i go prasuem abe sto pari se ovie ... i vadam 1000 plakam .

Decko i edno fino dete neiskusno 3 meseca ja sheta ne ja ebe. A ja ja gledam i sharaat ochite . I i vikam ko na kurva direktno koga ovoj beshe u wc ...

Slushaj ovde e tapa kaj si ne donela dojdovme tuka so drugar mi nisto ne ebevme , so ke Ve gledam se drzite za raka so decko ti, nego daj ti telefon i najdi nekoi spremni drugarki da ideme da praime krsh u nekoja kafana ja i drugar mi samo ke dojdeme ...ama se znae krsh pa posle Vas krsh ke Ve praime ...

Ona vika eve telefon ...drugar mi go zapishue ...ovoj poznanikot se vraka si ja gushka ...nie prevrtueme so ochi...veke videno

Taka da ne mi kazuj za sponzorushi molim te lepo i za GLUPI sponzori...

, prvo vikashe ne be ne e ona takva fina e ...i mu pokazav nejzin broj mu vikam a jas da ne sum Dejvid KOperfild a ?

Taka da nemoj ... site prici gi znam se e veke videno uste postena da najdam skroz da se zaprepastam :kesa:

Kruzi legenda po Skopje deka ima takvi samo na forumi i zatoa jas studiozno si baram tuka tamam devojka i mozam da recam ima i dobri :smir:
Dobro be Svedo...edno e da ja kovash ko lud...drugo e za ljubov koga zborime...ne pravi razlika ljubovta megju mashko i zencko.:)
SAME SHIT zarem ne...
Coveci sme site da go e*am...
 
Член од
19 септември 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
taka bella. ne se site isti.poveketo, ama ne site xexexe
i moram da se soglasam za toa tvrdenjeto za sponzorusite.mora da ima nekoj koj ke go 'bricat'(dovolno glupav da nasedne)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Како прво, од кај к*р сега хи5? Како второ, според мене тие што мислиш, тоест си убеден дека вредат, на крај ке те шокираат!:smir:
Мирните девојчиња кои не се во лошо друштво со полно фенсерки и "кремки" нема да направат такво нешто, додека оние што ги гледаш како се тепаат за гратиси во Колосеум и за една слика за Зазабава или Кадевечер се такви малку, поретардирани. Ќе те откачат и пота на цело Скопје ќе ти ги откријат сите тајни и ќе ти се потсмеваат, демек го држат Господ за гаќи.
Женско сум, имам другарки од двеве групи на девојчиња, знам како размислуваат и што се не им се мота низ глава. Ама факт е дека денешниве луѓе се многу незрели, подеднакво машки и женски.:smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Мирните девојчиња кои не се во лошо друштво со полно фенсерки и "кремки" нема да направат такво нешто, додека оние што ги гледаш како се тепаат за гратиси во Колосеум и за една слика за Зазабава или Кадевечер се такви малку, поретардирани. Ќе те откачат и потоа на цело Скопје ќе ти ги откријат сите тајни и ќе ти се потсмеваат, демек го држат Господ за гаќи.
Чедо... забораваат дека на некој му е поважно да и даде и гратис "пеглање" со гратисот па после колку и да шири глупости наоколу за него он веќе ја маркирал :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom