Дали сакате кога "јајцата плескаат"?

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Повеќе ги сакам пржени. На око.
сакаш да имаш јајце на око?[DOUBLEPOST=1423497912][/DOUBLEPOST]
Јас досега само една таква запознав и тоа уште средно кога бев. Нон стоп ми повторуваше дека многу ја палело плескањето на јајцата. Јас до ден денешен неможам да сватам како таква ствар може да пали некого :)
да не те мачи таа мисла, пробај како е да ти плескаат јајцата на газо и види.
Ќе ти се врати спокојот и мирниот сон
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
сакаш да имаш јајце на око?[DOUBLEPOST=1423497912][/DOUBLEPOST]
да не те мачи таа мисла, пробај како е да ти плескаат јајцата на газо и види.
Ќе ти се врати спокојот и мирниот сон
Тебе нека те плескаат, и тоа црни јајца :)
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
178
Поени од реакции
204
Коа ќе ја заплескаат јајцата незнае дали јајца плескаат или грми во собата :D
 

Horny Junkie

АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!
Член од
21 јуни 2018
Мислења
45
Поени од реакции
15
Аман бе како ви плескат на сите толку многу,толку сте ебачи многу порничи да не гледате...за да плескат треба да е јако ебење а ретко чупе,жена да издржва јако ебење....барем во моето искуство...можи јас начеквам не доволно работени и дека се чупина...незнам незнам само еднаш ми ПЛЕСКАЈА и не ме бендиса го ебава моменто ко да ти број некој на штоперица
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Не е поврзано со темава, ама морав да се умешам.
Должината на вагината у просек е 8-9 сантима, така да повеќето машки стасуваат до матката. Удирањето во грлото знае да биде болно, особено ако се работи за девојче со малку сексуално искуство, или ако не е доволно опуштена, или не и се сака у моментот.
занемаруваш еден факт, а тоа е дека исто како и пенисот, и матката при возбуда се шири, така да тие у просек 8-9 сантима стануваат 12-13...
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
занемаруваш еден факт, а тоа е дека исто како и пенисот, и матката при возбуда се шири, така да тие у просек 8-9 сантима стануваат 12-13...
Абе магистре магистре, на што магистрираше ти, на одгледување мравки?

Ако матката се шири при возбуда (со твои зборови) тогаш тоа растојание од 8-9цм ќе се НАМАЛИ, нема да се зголеми. Ова под еден.
Под два - ако во тродимензионалниот простор нешто се шири, не мора да значи дека и должината ќе му се промени.

Али ти си знаеш. Те лаже жена ти дека ти е голем, па дека има фора до грлото на матката.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Мрш сите назад во осмо одделение, на час по биологија!

19263.jpg

3-s2.0-B9780123821843000088-f08-04-9780123821843.jpg

Не се шири матката, него се шири вагината(должина и обем, за неупатените). Не удираш во матка, него удираш во цервикс(или не знам, можеби вие сте јаки ебачишта што пробушуваат цервикс и доаѓаат до матка).
Сексуалното искуство нема никаква врска со болката, туку толеранцијата на болка се зголемува при сексуална возбуда.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Мрш сите назад во осмо одделение, на час по биологија!

Прегледај го приврзокот 215143

Прегледај го приврзокот 215144

Не се шири матката, него се шири вагината. Не удираш во матка, него удираш во цервикс(или не знам, можеби вие сте јаки ебачишта што пробушуваат цервикс и доаѓаат до матка).
Сексуалното искуство нема никаква врска со болката, туку толеранцијата на болка се зголемува при сексуална возбуда.
Згрешив кога пишав матката, мислев на вагината.. итс обвиус дека не влага пенисот во матката туку вагината...
Автоматски споено мислење:

Абе магистре магистре, на што магистрираше ти, на одгледување мравки?

Ако матката се шири при возбуда (со твои зборови) тогаш тоа растојание од 8-9цм ќе се НАМАЛИ, нема да се зголеми. Ова под еден.
Под два - ако во тродимензионалниот простор нешто се шири, не мора да значи дека и должината ќе му се промени.

Али ти си знаеш. Те лаже жена ти дека ти е голем, па дека има фора до грлото на матката.
мислев на вагина, убаво си пишала блекаут дека вагината е 8-9 сантима, и ја сакав за тоа да пишам али сум пишал матка..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom