Дали сакате кога "јајцата плескаат"?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Не е поврзано со темава, ама морав да се умешам.
Должината на вагината у просек е 8-9 сантима, така да повеќето машки стасуваат до матката. Удирањето во грлото знае да биде болно, особено ако се работи за девојче со малку сексуално искуство, или ако не е доволно опуштена, или не и се сака у моментот.
Во тој случај нема потреба воопшто да има секс ебаго, не и ставил некој пиштол на глава... и веќе преминува во блага форма на силување, кога имаш секс?, кога ти се сака и нормлано е да си опуштен самата возбуда ти го прави тоа, хормоните башка, а кога се работи за „девојче“ со мало сексуално искуство нормлано дека и типот нема да запне ко вол за плот, зборам за здрав и искусен секс, ако не почувствувам до крај нема да можам да доживеам оргазам, лично за мене зборам, а на вас останатите можеби и до пола ќе ви заврши работа, секој со своите потреби.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Си биле некој пар и седеле во паркот, и дечкото му вика на женската
- Ај бе да влезам во тебе малце да се стоплиме двајцата, студи ?
- Не може, дури не се земиме тоа нема шанси!
- Абе ај жити мене, до пола барем да се стоплиме
- Ветуваш дека до пола?
- Ветувам бе ! :)
И овај влегол цел во неа(машки договор :D), и оваа и се бендисало многу и му вика
- Ај влези цел !!! побрзо
- Аааа не, договор си е договор :drk:

Ова за вас ебачишта :D :D :D малце мајтап да напрајме... :D
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
826
Поени од реакции
1.322
Си биле некој пар и седеле во паркот, и дечкото му вика на женската
- Ај бе да влезам во тебе малце да се стоплиме двајцата, студи ?
- Не може, дури не се земиме тоа нема шанси!
- Абе ај жити мене, до пола барем да се стоплиме
- Ветуваш дека до пола?
- Ветувам бе ! :)
И овај влегол цел во неа(машки договор :D), и оваа и се бендисало многу и му вика
- Ај влези цел !!! побрзо
- Аааа не, договор си е договор :drk:

Ова за вас ебачишта :D :D :D малце мајтап да напрајме... :D
Хехе, ова ме потсеќа на резил приказните од Марко Цепенков (интерпретирани од Џумерко): Моме, ако ти го клам до првата зарешка че родиш богато дете, ако ти го закачам до втората зарешка детето че ти биди ни богато ни сиромашко, а ако ти го начукам до кочанка че родиш сиромашко дете. Момето рекло ај до првата зарешка, ама после тоа работите бегаат од контрола и така. :гик:
 
Член од
11 ноември 2014
Мислења
11
Поени од реакции
10
Незнаев дека има ваква тема хахаха.. кога сум опуштен при секс и кога ми се полабави секогаш плескаат :pos: тогаш свршувам како луд за неколку секунди. Добар афродизијак ми е :D
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Ја воопшто несакам да плескам некоја со јајца бидејки после многу болат јајцата
 
Член од
3 мај 2009
Мислења
155
Поени од реакции
57
Да ви кажам до сеа неколку девојки ми кажале дека им е поубаво кога плескаат јајцата - поголемо задоволство било. Може кај нив ама мене после некое време ме болат...
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Да ви кажам до сеа неколку девојки ми кажале дека им е поубаво кога плескаат јајцата - поголемо задоволство било. Може кај нив ама мене после некое време ме болат...
Јас досега само една таква запознав и тоа уште средно кога бев. Нон стоп ми повторуваше дека многу ја палело плескањето на јајцата. Јас до ден денешен неможам да сватам како таква ствар може да пали некого :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Јас досега само една таква запознав и тоа уште средно кога бев. Нон стоп ми повторуваше дека многу ја палело плескањето на јајцата. Јас до ден денешен неможам да сватам како таква ствар може да пали некого :)
I stimuliraat klitoris, ete taka ja pali.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Повеќе ги сакам пржени. На око.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom