Дали сакате кога "јајцата плескаат"?

Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Vo misionerska poza jas gore pleskaat aplauzi, a neznam zasto od pozadi ili taka narecena dogy poza nemozam cel, so site partnerki do sega sto sum bil gi bolelo ako probam da go nabivam do jajca ???? Steta jako e cuvstvoto koga pukaat aplauzi !
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.648
Поени од реакции
11.644
Најздраво е кога плескаат, тогаш му праат ќеф на женското газе или клиторисче зависно од местоположбата.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.737
Најздраво е кога плескаат, тогаш му праат ќеф на женското газе или клиторисче зависно од местоположбата.
Тру, стимулираат Г спот и клит, особено у доги стајл, не да годи зависи и од големината на машкиот орган некад од убајни и солзи течат :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.894
Поени од реакции
10.517
цитирам "у матка ме маваш"- затоа со сегашнава избегавам до крај да бутам па затоа ретко кога има шлап шлуп :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.737
цитирам "у матка ме маваш"- затоа со сегашнава избегавам до крај да бутам па затоа ретко кога има шлап шлуп :)
Ова као видете колкаф ми е а? Циганката кога ја закопафте? :)
Нормално е да боли ако имаш така прилично поголем орган, е сеа па до толку до матка жими лево око, но можеби е така понежно девојчето.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Ова као видете колкаф ми е а? Циганката кога ја закопафте? :)
Нормално е да боли ако имаш така прилично поголем орган, е сеа па до толку до матка жими лево око, но можеби е така понежно девојчето.
or, shallow vagina/low uterus
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Мојата омилена доги стајл поза со сегашната партнерка неможаме да ја практикуваме :(, сме пробале повеќе пати и цело време се жали демек ја боли и неможе, така да ништо од плескање:mad:, а за плескање немам ништо против:)!!!
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.737
or, shallow vagina/low uterus
Тоа е веке мајка природа ако и е ниска матката, јбга гретоа нема да може да го осети до крај, ако не го осети до крај нема ни да ги осети ни „јајцата“ :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.648
Поени од реакции
11.644
цитирам "у матка ме маваш"- затоа со сегашнава избегавам до крај да бутам па затоа ретко кога има шлап шлуп :)
Same here... само у доги стајл понекогаш се случува проблем зависи од положбата, 1 сантим изместување знае да и биде проблем.
--- надополнето: 9 февруари 2012 во 14:38 ---
Тру, стимулираат Г спот и клит, особено у доги стајл, не да годи зависи и од големината на машкиот орган некад од убајни и солзи течат :)
Блазеси ви, ние добиваме задоволено Его а вие плескање на 2 места во исто време...зато треба Респект кон мушкиот пол да покажете поише ;)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.894
Поени од реакции
10.517
Ова као видете колкаф ми е а? Циганката кога ја закопафте? :)
Нормално е да боли ако имаш така прилично поголем орган, е сеа па до толку до матка жими лево око, но можеби е така понежно девојчето.
добро не биди и ти буквалиста плус јас цитирав а друга работа е што и јас осеќам превиткување кога ке го бутнам до крај како да мава у нешто :)
 
Член од
3 декември 2010
Мислења
56
Поени од реакции
7
Абе кога ми прави мерак некоја пи*ка кога ќе се залетаме не да плескаат јајцата туку копам како багер бе брат. хехехехеех
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Ова као видете колкаф ми е а? Циганката кога ја закопафте? :)
Нормално е да боли ако имаш така прилично поголем орган, е сеа па до толку до матка жими лево око, но можеби е така понежно девојчето.
Не е поврзано со темава, ама морав да се умешам.
Должината на вагината у просек е 8-9 сантима, така да повеќето машки стасуваат до матката. Удирањето во грлото знае да биде болно, особено ако се работи за девојче со малку сексуално искуство, или ако не е доволно опуштена, или не и се сака у моментот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom