Дали сакате кога "јајцата плескаат"?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
:kajg:
Добро, со други зборови...

За мажите: За време на сексот, дали сакате да пенетрирате до крај или пак само со „главичката” срамежливо го истражувате теренот?

Женки: Како ви е поубаво, до „даска” или не?
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
211
Поени од реакции
23
kaj moze da se zadrzi toa vletuvam brate a do sega se nemat zaleno :) a i ritamot nekako e po interesen koga se slusa
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.342
До даска бе брат.....Ако биде нека биде.Да плеска малце.Или се бањаш цел или не се бањаш воопшто.Исто ти е.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
uvek idam do daska i normalno obozavam koa pleskaat jajcata
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
A be poubavo e do daska..ama ne mi se svigja zvukot sto se sozdava kako rezultat na "pleskanjeto na jajcata" posebno ako ide nekoja muzika u pozadina i onaka u ritmu muzici za ples.....пљас, пљас, пљас, пљас...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
The_Grim напиша:
A be poubavo e do daska..ama ne mi se svigja zvukot sto se sozdava kako rezultat na "pleskanjeto na jajcata" posebno ako ide nekoja muzika u pozadina i onaka u ritmu muzici za ples.....пљас, пљас, пљас, пљас...
Баш звукот е супер:icon_lol: Посебно ако јајацата се така погооолемки и во доги стајл убаво го маваат клиторисот:icon_lol:
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
a be super e taka afrodizijacki deluva...ama ponekogas me fakja smea koga se usoglasuvam so ritamot na muzikata....
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Сакам, не сакам...плескаат.
Што да праам, големки се. Тамам Кајгански јајца. :)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
StormAngel напиша:
Сакам, не сакам...плескаат.
Што да праам, големки се. Тамам Кајгански јајца. :)

:pos: ....ubavo e da ima shto da pleska...pa sega jajca li ke se drugo li ke da e...samo neka pleska neshto...da bide zvucno...:sekss:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
до даска
ама понекогаш кја тргнувам даската и јајцата заплескуваат
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
хм...па...

:kajg: море до даска би го ставил али со 1 см надвор зш еднаш го бапнав до даска и ми се заглави и едното јајце па морав уште дополнителни 30 минути да "работам" за да се извади од внатре:kajg: :sekss:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Virus напиша:
море до даска би го ставил али со 1 см надвор зш еднаш го бапнав до даска и ми се заглави и едното јајце па морав уште дополнителни 30 минути да "работам" за да се извади од внатре
Како ти заглавило едното јајце внатре? Зар е и тоа можно? Прв пат слушам вакво нешто:shok: :shok:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
FortunE напиша:
Баш звукот е супер:icon_lol: Посебно ако јајацата се така погооолемки и во доги стајл убаво го маваат клиторисот:icon_lol:
Е, баш за такво плескање зборев! :je:

Топ!:sekss:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Acid напиша:
Е, баш за такво плескање зборев! :je:

Топ!:sekss:
Не знам кое е чувството кај вас машките, ама ако се погоди некој со големи јајца, во таква положба супер додатно задоволство дава мавањето. мх мх
 

Kajgana Shop

На врв Bottom