Дали некој знае кој е Докторот од Балканска е-банка?

SinisteR.

осми патник
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.639
Поени од реакции
6.065
Мистерија ми е уште од прва година на факс кога редовно ги слушав со Јохан и Викса и до ден денес не научив кој е Докторот.
Ако некој можи да ми ја разреши мистеријата ќе бидам многу благодарен :)
71058_64940942935_917928_n.jpg
 
I

Iblis

Гостин

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.239
Поени од реакции
2.309
докторот е мистерија богами. не само за требе туку за многу други. ај да видиме дали некој го знае докторот на форумов...
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Мистерија ми е уште од прва година на факс кога редовно ги слушав со Јохан и Викса и до ден денес не научив кој е Докторот.
Ако некој можи да ми ја разреши мистеријата ќе бидам многу благодарен :)
Прегледај го приврзокот 38721
Има едно типче у парк (~40 години) преку лето пиевме заедно на сепариња,стално носи одело, и се одзива на Докторот.
-Ако ви помага. :)
 

SinisteR.

осми патник
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.639
Поени од реакции
6.065

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.666
Поени од реакции
4.886
Повторно Балканска ебанка на Јутјуб секоја среда во 21 часот во живо
 
На врв Bottom