Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Не, генерално ми одговори на дилемата.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Баш инцидентно размишљав на темава пред некој ден. Дали жениве онака уз нормално шетање по улица кога ќе видат некој што им праи кејф, онака на прв поглед физички нормално, размиљаат - како би му го испушила на овој и слично. Пошто ние мушките а видиме нешто што ни праи кејф одма низ глава ни проаѓа би ти излижал чмар макар три пути кењана од сабајле. Без гадења и такви муабети, тоа е реалноста, ние мушките спремни сме уште на прва кривина да излижеме све од глава до пети, да не се лажеме дека не е така, и така мислиме за 90% од тие по кои се вртиме на улица или се праиме дека сме културни па спуштаме наочари а очите те болат две недели пошто ти отишле неприродно у десно за да ја избуљаш цела. Е дали жениве тоа го размишљаат и колку често. Па за едно 10-20 у просек дневно тоа го помислувам. Суперфишал е муабетов знам, али тоа е реалноста.
Sponge bob bez nevinosta
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
У право е, многу ретко женско помислува на орален а посебно не на дневна база.
Тоа ми беше муабетот. А барем било каков сексуален нагон од нигде никаде само од извиџење што би се рекло? Онака се разминуваш со некој ептен ти фаќа око и си праиш филмови у секунда.
 
Член од
1 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
71
Тоа ми беше муабетот. А барем било каков сексуален нагон од нигде никаде само од извиџење што би се рекло? Онака се разминуваш со некој ептен ти фаќа око и си праиш филмови у секунда.
Можам на една рака да избројам за цел живот ептен некој да ми се свиѓа на прв поглед до таа мера да посакам секс а и генерално од другарки што имам слушано ептен ретко.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.480
Поени од реакции
9.032
Еее колку пати... Бар тоа е веќе нормално. Се мењаат времиња.
Ништо страшно за орален. You lick it you own it и обратно... ;)
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Можам на една рака да избројам за цел живот ептен некој да ми се свиѓа на прв поглед до таа мера да посакам секс а и генерално од другарки што имам слушано ептен ретко.
Значи мора муабет познанство некое нешто да претходи за да ти створи сексуална искра. Тужно у пм, божем 200 години ќе живееме. Али тоа е, што е.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.719
Поени од реакции
15.592
Можам на една рака да избројам за цел живот ептен некој да ми се свиѓа на прв поглед до таа мера да посакам секс а и генерално од другарки што имам слушано ептен ретко.
сега да, ама некогаш беше друго... сега девојчињата имаат барбики, па мобилни, фејсбук... 1001 занимација... порано во село децата гледаа како коњот рипа на кобилата и бикот на кравата...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom