Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

Serengeti

Има само една вистина сето друго е лага
Член од
4 февруари 2009
Мислења
260
Поени од реакции
63
Дали кажала Ајде, да секако ...

дада ми се има случено и тоа повеќе пати...едноставно поштено ти вика Ебиме сакам да ми го ставиш дај да ти го пушам и етц. Нема машко кое што не ги поштева овие работи...Во склоп на ова сакам да ви пуштам едно песниче многу е јако
 

Anele

princess without a crown*
Член од
3 јануари 2009
Мислења
135
Поени од реакции
4
Како што сите ние си се замислуваме како љепотиЦ кои нема да останат во никој случај незабележани, па и ништо да не направат. Имам една другарка така, излегува со намера да плесне нешто, и после седи во некој ќош и набљудува!:))
Боагми не можеш да бидеш повеќе во право:helou: Само не ми е јасно зошто секогаш демек убавите девојки чекаат предлог, демек тие никогаш не приоѓаат први..Глупости, па баш тие се посамоуверени и послободни во повеќето случаи...
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
дада ми се има случено и тоа повеќе пати...едноставно поштено ти вика Ебиме сакам да ми го ставиш дај да ти го пушам и етц. Нема машко кое што не ги поштева овие работи...Во склоп на ова сакам да ви пуштам едно песниче многу е јако

“песничето“ е селско и не е јако.ми се има случено така да ми кажат од понежниот пол и тоа си е ок.мислам и јас си дозволувам отворено да си прашам па не наоѓам маана и мене кога да ме прашаат.
 

Serengeti

Има само една вистина сето друго е лага
Член од
4 февруари 2009
Мислења
260
Поени од реакции
63
“песничето“ е селско и не е јако.ми се има случено така да ми кажат од понежниот пол и тоа си е ок.мислам и јас си дозволувам отворено да си прашам па не наоѓам маана и мене кога да ме прашаат.
Брат да те потсетам дека за вкус не се прави муабет а ти што сакаш мисли
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Не се прави за вкус муабет , ама за квалитет се прави ама ај тоа на подфорум музика. Патем Слаткар е шовинистички сељак кој што се надевам ќе остане стерилен за да нема уште како него.

Он Топик :
Секако дека ќе има ситуација кога и она ќе сака секс. Сепак поретко женското ќе го каже директно она „Ајде да се ебеме“ , а почесто би те на некој начин „изиграла“ за да го добие тоа што го сака.
 

alek34

Многу искусен форумџија
Член од
23 јуни 2009
Мислења
451
Поени од реакции
25
долгогодишна девојка најчесто ќе ти „побара“ на средината на менструланиот циклус. и особено, ако претходниот саат/ден ептен си се покажал, па сака пак и пак и пак...

за еднократно барање има разни причини, најчесто се поврзани со алкохол или со желба да те „ќари“, па тоа го употребува како средство.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
порано мн ретко кога девојче ќе му понуди на мшко. сега тоа е секојдневие и ништо ненормално. али у секој случај ние женските таквите девојки ги сметаме за лесни, а на машките па баш им се свиѓа тоа и им одговара тоа што не мора да се мачат:toe:
ама па и ретко кое машко сака некоја таква да ја шета...така да у секој случај остануваме на тоа машкото да рече прво ајде, едино ако не ти е партнер веќе подолго време:wink:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Таман работа секој пат јас да ја канам. Тоа е пазар, не секс.
И секогаш викам, оние мажи кои мораат да ја убедуваат девојката за секс и ја заслужиле, бидејќи очигледно не ја третираат на вистински начин за таа сама да посака да го прави тоа со својот момак. :nesum:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Ехее не да сум дочекал него и смешни ми се другариве шо ми се жалат дека се убиле од молење и поклони.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
da se slucilo,samo mnooogu retko so devojka od ovaa nasa drzavicka,ili vo stranstvo ili so devojka od stranstvo,nasive nekako najveke po forumi se pokazuvaat,na delo mnooooooooooogu slabo ,ama sepak ima i isklucoci:)))
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Кај мене беше таква ситуацијата.Девојка му почна прва кога најмалце очекував.
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
22
Поени од реакции
1
ХЕхе конечно признание :je:дека се фалите само а не дека навистина е така, знаеш ли што е ЈЕБО- некој тип што од мравка слон праи и мисли дека ако бакнал девојка има право да рече дека имал секс со неа и да измислува работи, дефинитивно тип со бујна машта, женети не сакам јас покрај толку слободни момци јас да одам со женет или со долга врска тоа па ич :smir: не иде тоа хехе


аа окси тогаш :smir:

Filozovfke ne mozam da ti objasnam kolku se pogresni tvoite svakanja vo vrska so zivotot i maskite :) bez beznavreda.
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
@Филозофка
Мислам дека погрешно ја свати темава и отиде во друг правец.
 
S

Sucubus

Гостин
Таман работа секој пат јас да ја канам. Тоа е пазар, не секс.
И секогаш викам, оние мажи кои мораат да ја убедуваат девојката за секс и ја заслужиле, бидејќи очигледно не ја третираат на вистински начин за таа сама да посака да го прави тоа со својот момак. :nesum:
Уфф колку точно и правилно звучи ова...
Само уште во пракса да биде така
 

Kajgana Shop

На врв Bottom