Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
Ахам, добро познајник или непознајник сеедно, не би иницирала предлог за секс со некој познајник и тоа за една вечер да ме изебе крај или у вцто у јавност и после да се фали со тоа:tapp: јак јебо да се прикажува, секс само после врска, треба минимум 6 месеци до година да одам со некој за да можам да имам интимен контакт со него:)
:aplauz::aplauz: :pos2::pos2:

Nikov ti e skroz pogoden,i mora da priznaam deka ja razbiras maskata psihologija..
Ama znaes,ima lek za toa boldiranoto - ke si najdes nekoj zenet ili vo dolga vrska,ke ti zavrsi rabota i nema da se fali... :smir::smir:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Да бе да, ако е врската долга ќе издржи и ќе дочека секс ако не не било пишано, а себеси не се сметам за роба ставена на тезга па некој да ме пробува и да ме купува и така:smir:
лошо си ме разбрала... за себе зборев дека неиспробана стока не купувам
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Аман бе, вие многу разочарани од животот.. Не се сите машки свињи, како што вие велите дека не се сите девојки кокошки :)
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Расте бројот на илуминати, девствени светици, не-нимфи итн итн... Добро, ова форум е, али не е дека сме на друга планета па не знаеме дека тоа се случува. Не мора толку глума, привидно е. Фала.
По темата... Многу би била директна со човек кој ми се допаѓа од порано. (Фиктивна ситуација без да имам дечко). Би дошла и јас на шанкот, би си нарачала пиење и би му побарала запалка колку да ме забележи. Понатаму очекувам да се разврзе муабетот и да прерасне во некои блиски гестови, ,,ненамерни" допири, ово оно... Едноставно се гледа ако на некого му се свиѓаш.
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
:aplauz::aplauz: :pos2::pos2:

Nikov ti e skroz pogoden,i mora da priznaam deka ja razbiras maskata psihologija..
Ama znaes,ima lek za toa boldiranoto - ke si najdes nekoj zenet ili vo dolga vrska,ke ti zavrsi rabota i nema da se fali... :smir::smir:
ХЕхе конечно признание :je:дека се фалите само а не дека навистина е така, знаеш ли што е ЈЕБО- некој тип што од мравка слон праи и мисли дека ако бакнал девојка има право да рече дека имал секс со неа и да измислува работи, дефинитивно тип со бујна машта, женети не сакам јас покрај толку слободни момци јас да одам со женет или со долга врска тоа па ич :smir: не иде тоа хехе

лошо си ме разбрала... за себе зборев дека неиспробана стока не купувам
аа окси тогаш :smir:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Ахам, добро познајник или непознајник сеедно, не би иницирала предлог за секс со некој познајник и тоа за една вечер да ме изебе крај или у вцто у јавност и после да се фали со тоа:tapp: јак јебо да се прикажува, секс само после врска, треба минимум 6 месеци до година да одам со некој за да можам да имам интимен контакт со него:)
Aбе ако на 22 години треба да идеш минимум 6 месеци за да му даеш на некој одкако веќе предтоа си имала секс, јака му душа на тој што те дочекал да те скине х) Иначе не мора да значи дека сите машки се фалат па и ти х)
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
ХЕхе конечно признание :je:дека се фалите само а не дека навистина е така, знаеш ли што е ЈЕБО- некој тип што од мравка слон праи и мисли дека ако бакнал девојка има право да рече дека имал секс со неа и да измислува работи, дефинитивно тип со бујна машта, женети не сакам јас покрај толку слободни момци јас да одам со женет или со долга врска тоа па ич :smir: не иде тоа хехе
:pos2::pos2: JEBO - pazi izraz:pos2::pos2:..Ne go znaev voa..
Ima i takvi,ne deka nema..

Zenetive i tie so vrska ti gi predloziv za vo meguperiod dodeka cekas so tie slobodnite da stanes intimna,polesno da ti bide cekanjeto :wink:
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
:pos2::pos2: JEBO - pazi izraz:pos2::pos2:..Ne go znaev voa..
Ima i takvi,ne deka nema..

Zenetive i tie so vrska ti gi predloziv za vo meguperiod dodeka cekas so tie slobodnite da stanes intimna,polesno da ti bide cekanjeto :wink:
:pos2::pos2::pos2: Хахаха аа добар си тиии иновативен си нема што:smir: само ако така напраам нема да има смисла чекањето наместо со дечкото со кој што сум у врска ја да имам со некој женети нема логика:wink:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Слични се темите ги споив. Продолжете со дискусија.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Едноставно се гледа ако на некого му се свиѓаш.
Поготово ти ако ми пријдеш има на колена да ти паднам, за еден секс у wc-то....пфффф добро бе шо не напраивте нас машките дека и ќораво и глуво да ти пријде дека важно е дупка да има :pos:...

Се знае....убава женска нема никогаш да стаса до дереџе да моли по шанкови,таа и без тоа ќе има понуди и ќе си одбере со кој сака....а додека не толку убавите(грдите) или ќе седат дома или ќе се упикуваат на секакви машки од очај...!!!
Така да поентата е дека таква ситуација е можна само кај горе наведените или кај нимфо случаите:wink:!

Да бе да, ако е врската долга ќе издржи и ќе дочека секс ако не не било пишано, а себеси не се сметам за роба ставена на тезга па некој да ме пробува и да ме купува и така:smir:
Многу убаво кажано(точка)!!!
:smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Нормално, нив повеќе им се сака од нас :)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Имам предложено. Многу подиректно од приоѓање и пуштање сигнали :)
 

Anele

princess without a crown*
Член од
3 јануари 2009
Мислења
135
Поени од реакции
4
Oчигледно погрешив во врска со темава, сеуште е табу тема...Заборавив дека сите овде сме пресовршени и предобри и прекрасни недопирливи женски створења што земја не допираат кога одат.:toe: Јас не реков ај секој викенд со нова личност и нов предлог, прашав само мислење дали би иницирале секс некогаш( не мора да е многу отворено) а сите го окарактеризиравте тоа како очај или простотилак или курвање....Нема изгледа смисла за понатамошна дискусија.
П.С. Не ми е јасно како ама баш како сите машки кои дадоа свое мислење на тeмава се пронајдоа себеси во ,, згоден и неодолив тип покрај шанкот":vozbud:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
П.С. Не ми е јасно како ама баш како сите машки кои дадоа свое мислење на тeмава се пронајдоа себеси во ,, згоден и неодолив тип покрај шанкот":vozbud:
Како што сите ние си се замислуваме како љепотиЦ кои нема да останат во никој случај незабележани, па и ништо да не направат. Имам една другарка така, излегува со намера да плесне нешто, и после седи во некој ќош и набљудува!:))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom