Дали некогаш сте спиеле со другар-ката на партнерот?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Според анкетите секој 5-ти Австриец го направил тоа.
Вие?
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
ne sme stignale do toa ... ali motkanjeto e normalno :lol:

aj ke probam :))))
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
ЈАС, на одмор! Ама само спиев... :roll:
 
Член од
17 февруари 2005
Мислења
190
Поени од реакции
4
kex

so svejganki da a ne so makedonki jas sum posten decko :D
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Мистичен напиша:
Пухуу...поготово у средно на времето...имав неколку врски со девојчиња од школо, и само чекаа погоден момент другите. Така да, слободно глумете разочарани, другарките на девојките се и ваши најдобри "другарки"!:))
ah, zvuchish kako eden moj postar bratuched... :wink: stara skola ste vie 8)
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
nikogsh.....jes da ko imav 16 ili 17 se smuvav do bivshi decko od dugarka moja....me fati za cicka i shamar mu zakaciv......i tolku :lol:
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
дап нон стоп си имаме СЛИП ОВЕРЗ! :lol:
 
A

Anonymous

Гостин
Абе да се искористи. Не сум имал можност, иначе ич не муи ја мислам.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Може требаше да прашам обратно:

"Дали некогаш сте "спиеле" со партнерката на другарот?"
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Ееее ова е ептен disrespect 8)
Не знам дали ова ќе се брои како да ... со една девојка, на која и се свиѓав, па ја наместив некако да се смува со другар ми неколку пати, па после година дена јас и се наместив 8) :lol:
Али никад не би направил нешто ако иде со неа 8)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
Може требаше да прашам обратно:

"Дали некогаш сте "спиеле" со партнерката на другарот?"
Да, да требаше така да прашаш :P Јас не сум го направила тоа и нема теоретски ни практични шанси некогаш да го направам ... но ми го имаат направено за жал. Премногу сум добра па сеуште ги дружам истите "другарки", демек било поминало, но со тек на време гледам дека си се враќаат некои работи ... има некоја виша сила ... :lol: :lol:
Така да на таквите девојки и дечки ... би им кажала истото да им се враќа повеќекратно ... само така ќе знаат што направиле :wink:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Pa..... vo sredno beshe nekako kako nepishano pravilo toa..... ke svrtevme eden "krug" drugarite od drushtvoto.... pa posle taa si prodolzuvashe ponakataka..... znam deka ke zvuci losho ova... i deka odma ke napravite trsita komentari (posebno zenskite)... ama shto da pravam... takvi vreminja bea TOGASH.... nikoj so sila ne ja terashe.... ke se dogovorev so drugarot.... mu velam jas so nea gotov sum... fajkaj ja ti... toj na drugiot... i tnt.... inace bevme cetvorica.... vo deneshno vreme ne znam ne znam kako gi sreduvaat tie raboti srednoshkolcive..... jas mislam deka ne beshe tolku strashno poshto na nikoj ne mu znacea nishto tie devojki.... i taka....
PS:...da ve pristam na stara narodna pogovorka: VO MAKA SE POKAZHUVA KOJ TI E PRIJATEL A NE VO SHEATNJE....i tnt :wink:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Eko1 напиша:
Pa..... vo sredno beshe nekako kako nepishano pravilo toa..... ke svrtevme eden "krug" drugarite od drushtvoto.... pa posle taa si prodolzuvashe ponakataka..... znam deka ke zvuci losho ova... i deka odma ke napravite trsita komentari (posebno zenskite)... ama shto da pravam... takvi vreminja bea TOGASH.... nikoj so sila ne ja terashe.... ke se dogovorev so drugarot.... mu velam jas so nea gotov sum... fajkaj ja ti... toj na drugiot... i tnt.... inace bevme cetvorica.... vo deneshno vreme ne znam ne znam kako gi sreduvaat tie raboti srednoshkolcive..... jas mislam deka ne beshe tolku strashno poshto na nikoj ne mu znacea nishto tie devojki.... i taka....
PS:...da ve pristam na stara narodna pogovorka: VO MAKA SE POKAZHUVA KOJ TI E PRIJATEL A NE VO SHEATNJE....i tnt :wink:

ова е најјаката финта што сум ја прочитал, додека да дојде до четвртиот тој веќе ке дознае и кој број на гаќи носи женската :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom