Дали некогаш сте се запрашале како е да си gay !?

MakeLOVEnoTwar

Љуби без оглед на се’
Член од
10 декември 2010
Мислења
213
Поени од реакции
114
Има ли меѓу вас некои кои се запрашале или еве сега можност да се запрашате:
Како е да си геј (ако веќе не си- замисли дека си барем на една година) во Македонија!?
Што би чувствувале? Како би реагирале, што би направиле?
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.034
Би одел да се лечам.Има ваљда некои Хормонски лекарства,терапии.
 
Член од
7 декември 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
НЕ ! :nenene:



Смрди искривоколчена изродите за убивање сте вие нежните мажи. Се обидувате да насели болеста ви насекаде.
 
L

Liberation

Гостин
Смрди искривоколчена изродите за убивање сте вие нежните мажи. Се обидувате да насели болеста ви насекаде.
Ахахаха, елај при мен, да пробаш песницата ми, оооо ти силно маже. Ште те бија нежно. Обештам ти.
 
Член од
7 декември 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Ахахаха, елај при мен, да пробаш песницата ми, оооо ти силно маже. Ште те бија нежно. Обештам ти.
:bip: геј ... страшната песницата Таквите како вас како глувци се кријат кај нас да не се чуе дека се геј
 
L

Liberation

Гостин
:bip: геј ... страшната песницата Таквите како вас како глувци се кријат кај нас да не се чуе дека се геј
Зависи кој како. Ако мислиш на бисексуалците и “педерите од големото доброутро“ -да, имаш право.

За другите си во грешка.
 
Член од
7 декември 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Зависи кој како. Ако мислиш на бисексуалците и “педерите од големото доброутро“ -да, имаш право.

За другите си во грешка.

Мразам ви. Ниту маж ниту жена.

Нема да ти пишувам повеќе, бидејќи сомневам дека ви се допадна во посебен начин.

--- надополнето ---

Еднаш сум геј заглеждал во една дискотека, а тој дојде да ме воспоставија комуникација за пријател. Во една дискотека го погледнав и си реков ја овој е поубав од мене. Од чиста машка завист си го помислив, а тој одлучи дека го ми се допаѓа. И ми вели "ти зошто ме виде така"

Во првиот момент воопшто не сфатив дека е педер

:uvo:
 
L

Liberation

Гостин
Мразам ви. Ниту маж ниту жена.

Нема да ти пишувам повеќе, бидејќи сомневам дека ви се допадна во посебен начин.
Јас ете, не те мразам што ме мразиш.
Јасно ми е дека ти не си крив што мразиш, така те научиле.

И нема да ми пишуваш, зошто?
Се плашиш да не те заразам со педерлук?
Ти враќам спомени од детството кога “си се играл“ со некој врсник, па се плашиш да не се повтори, не дај боже?

--- надополнето ---

Еднаш сум геј заглеждал во една дискотека... и си реков ја овој е поубав од мене. Од чиста машка завист си го помислив... Во првиот момент воопшто не сфатив дека е педер

:uvo:
Еми штета че не си му видел роговете па да сватиш че е педер.

А викаш поубав беше од тебе? :)
 
Член од
7 декември 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Јас ете, не те мразам што ме мразиш.
Јасно ми е дека ти не си крив што мразиш, така те научиле.

И нема да ми пишуваш, зошто?
Се плашиш да не те заразам со педерлук?
Ти враќам спомени од детството кога “си се играл“ со некој врсник, па се плашиш да не се повтори, не дај боже?
Не нема да ти пишувам, бидејќи знам што ви е изопачено потсвеста. сега мислите дека сум некој неоткриените геј и не сум свесен со себе и затоа пишувам.

Инаку на прашањето - еднаш како помал турна во аголот на мајтап најдобар пријател и добив дрво во главата. Оттогаш не се мајтап со таа тема...
 
L

Liberation

Гостин
Не нема да ти пишувам, бидејќи знам што ви е изопачено потсвеста. сега мислите дека сум некој неоткриените геј и не сум свесен со себе и затоа пишувам.
Ти така велиш! Но, јас ти велам: секој го сметам за стрејт додека не го рече спротивното -Матеј 26:64 :)

Инаку на прашањето - еднаш како помал турна во аголот на мајтап најдобар пријател и добив дрво во главата. Оттогаш не се мајтап со таа тема...
Ете, ти мајтап си сакал, а траума си заработил...
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.034
Еднаш сум геј заглеждал во една дискотека, а тој дојде да ме воспоставија комуникација за пријател. Во една дискотека го погледнав и си реков ја овој е поубав од мене. Од чиста машка завист си го помислив, а тој одлучи дека го ми се допаѓа. И ми вели "ти зошто ме виде така"
Се исплаши да не те кеца а?:pos2::pos2::pos2:
Сигурно си му заличил на геј,они ко да имаат дарба да се наоѓаат.Може си ти неоткриен талент.Имаш некои други симптоми?
 
L

Liberation

Гостин
Се исплаши да не те кеца а?:pos2:
Сигурно си му заличил на геј,они ко да имаат дарба да се наоѓаат.Може си ти неоткриен талент.Имаш некои други симптоми?
Со вазелин не боли, чесен пионерски збор :)

Туку, да, геј-луѓето имаат т.н. геј радар (геј-дар). Се' е во очите и погледот.
Е сега, не знам како друшката ми го погледнала типот од диското :)
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.034
Со вазелин не боли, чесен пионерски збор :)

Туку, да, геј-луѓето имаат т.н. геј радар (геј-дар). Се' е во очите и погледот.
Е сега, не знам како друшката ми го погледнала типот од диското :)
:pos2:Викам има нешто во него.Човекот има потенцијал штом тој го приметил.bsein ајде замислил си како ќе ти биде да си Геј.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom