Дали можат девојки да силуваат машко?

Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Јас незнам што се замислуваат женскиве ама си мислат дека ке имаат секс они ако сакаат...а ние машките ако некеме што тогаш?
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Јас незнам што се замислуваат женскиве ама си мислат дека ке имаат секс они ако сакаат...а ние машките ако некеме што тогаш?
хехе биди искрен бато........еден маж ... би одбил секс само ако има јбг милјон проблеми со семејството.. го треснал економската криза.. не знае главата каде му е .. па ај ќе речиш би одбил.. ама еден нормален.. што нема мн проблеми ... е во топ форма среќен... тој да одбил?no way освен ако не сака машки
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.667
Поени од реакции
4.750
хехе биди искрен бато........еден маж ... би одбил секс само ако има јбг милјон пробели со семејството.. го трезнач економската криза.. не знае главата каде му е .. па ај ќе речиш би одбил.. ама еден нормален.. што нема мн проблеми ... е во топ форма среќен... тој да одби?no way освен ако не сака машки
Абе зависи која женска :pos2:или би прифатил све женско што шета:helou:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
хехе искрен сум...така и мислам ако не ми е денот и сакам денеска да имам секс не сум расположен
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
па има кондом за сите тие болести....и да ... ако сака и од марс нека дојде.. ако девојката ми се доапаѓа ... онака ако има физички привлечност...да би го направил тоа.. зш да не?
сеа немој да сфатиш дека тоа ќе биде како навика секој ден да го правам ( камоли да имаше секој ден :vozbud:)
и тоа со апчиња ова она.. нека дојде некој мајчин да ми отвори уста и да ме натера да голтнам апче.. noo wayyy освен ако не сака заедно со апчето и некое прстче да голтнам ... така да апчето не би дејствувал:pos2:
E заради вакви ко тебе секој ден морам да трпам реплики од типот „...Шо знајш ти, 16 години имаш“ и „..сигурно е до годините“.
Те фркет хормони и ајмо ќе се распуцаваме по све живо шо шетат. Не дек јас ијам мањак, ама не би си дозволила со секој убав да се онадам.
Башка, имат и болест шо се пренесвет само преку допир на репродуктивниве органи, ак не вервиш читни во темана „сексуално преносливи болести“

А за апче, может да ти пикнет в пијалак ногу лесно. The good old-fashioned way, од шпански серии, сексот и градот и очајни домаќинки.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
E заради вакви ко тебе секој ден морам да трпам реплики од типот „...Шо знајш ти, 16 години имаш“ и „..сигурно е до годините“.
Те фркет хормони и ајмо ќе се распуцаваме по све живо шо шетат. Не дек јас ијам мањак, ама не би си дозволила со секој убав да се онадам.
Башка, имат и болест шо се пренесвет само преку допир на репродуктивниве органи, ак не вервиш читни во темана „сексуално преносливи болести“

А за апче, может да ти пикнет в пијалак ногу лесно. The good old-fashioned way, од шпански серии, сексот и градот и очајни домаќинки.
знам но станува збор за машко HELOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU машките знаат да се задоволат и без чуства.. пример :drk: ... сам си го правишш и оп на крај си задоволен... и сеге кој е тој глуп.. што не би сакал да го направи тоа некоја девојка..само искрен сум .. а тие што викаат јас не би сакалл trust me they dream about it

за девојките знамм....вие тоа го правите со чуства.. со емоции... и не би се задоволиле лесно... без чуства.. но и тоа е можно но многу
ретко ......вие сте многу комплицирани ,, никој не може целосно да ве сфати :kesa:

а тоа се болестите.. да... може да те пренеси.. ..истото може да се случи и со тип кој веќе го знаеш подолги време... онака како пријател и решавате да се буткате... но тој не знае или не ти кажал дека има болест и што правиме?

е за апче може...но тоа само ако бил у сон.. ТОА НЕ СЕ ВАЖИ КАКО СИЛУВАЊЕ..зш не е со сила... СИЛУВАЊЕ така да тоа со апчe паѓа..

за силување.. имате еден филм :The Book of Revelation
каде што машкото го силуваат 3 девојки(пази 3 девојки не една) и тој е врзан... што значи ако не е врзан нема шанси да го направат тоа..
и после силувањето тој ги бара нив пак...излгеда му се допандало тоа:smir:

едит:
Болиглава знам дека е one night sex што се врти тука но поентата е дека машко не би одбил секс... барем ако убава девојка нуди тоа... а ако е грда ...нема шанси да го сливуаат пр филмчето
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
знам но станува збор за машко HELOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU машките знаат да се задоволат и без чуства.. пример :drk: ... сам си го правишш и оп на крај си задоволен... и сеге кој е тој глуп.. што не би сакал да го направи тоа некоја девојка..само искрен сум .. а тие што викаат јас не би сакалл trust me they dream about it

за девојките знамм....вие тоа го правите со чуства.. со емоции... и не би се задоволиле лесно... без чуства.. но и тоа е можно но многу
ретко ......вие сте многу комплицирани ,, никој не може целосно да ве сфати :kesa:

а тоа се болестите.. да... може да те пренеси.. ..истото може да се случи и со тип кој веќе го знаеш подолги време... онака како пријател и решавате да се буткате... но тој не знае или не ти кажал дека има болест и што правиме?
Доста, жити бога брат. Само ние сме можеле да се задоволиме без чувства? LOL?:uvo: И женските мастурбираат, потребен им е секс, недај боже да се сексаа само при изливи на огромна љубов.
И то ти шо го вртиш цело време не е силување, туку one night stand шо е сосема различен поим.
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
знам но станува збор за машко HELOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU машките знаат да се задоволат и без чуства.. пример :drk: ... сам си го правишш и оп на крај си задоволен... и сеге кој е тој глуп.. што не би сакал да го направи тоа некоја девојка..само искрен сум .. а тие што викаат јас не би сакалл trust me they dream about it

за девојките знамм....вие тоа го правите со чуства.. со емоции... и не би се задоволиле лесно... без чуства.. но и тоа е можно но многу
ретко ......вие сте многу комплицирани ,, никој не може целосно да ве сфати :kesa:

а тоа се болестите.. да... може да те пренеси.. ..истото може да се случи и со тип кој веќе го знаеш подолги време... онака како пријател и решавате да се буткате... но тој не знае или не ти кажал дека има болест и што правиме?

е за апче може...но тоа само ако бил у сон.. ТОА НЕ СЕ ВАЖИ КАКО СИЛУВАЊЕ..зш не е со сила... СИЛУВАЊЕ така да тоа со апч паѓа..

за силување.. имате еден филм :The Book of Revelation
каде што машкото го силуваат 3 девојки(пази 3 девојки не една) и тој е врзан... што значи ако не е врзан нема шанси да го направат тоа..
и после силувањето тој ги бара нив пак...излгеда му се допандало тоа:smir:

едит: Болиглава знам дека е one night sex што се врти тука но поентата е дека машко не би одбил секс... барем ако убава девојка нуди тоа... а ако е грда ...нема шанси да го сливуаат пр филмчето
Вака сеа, да ти појаснам.
И ние ијаме раце и мојме аку сакаме да си ја завршиме работава сами, не ни требат никој, поготово не некој ко тебе. Аку сите женски имаја секс од љубов, тие шо не се сексуално активни во истиот момент ќе добиеа уште толку другарчиња.
Која поделба ја напрај еј. А тие машки шо не би ја опнале секоја женски се? Логикава ти е.. турни ме мајко да кинисам.

И не е поентата дека сите би се омрсиле со рандом типка шо ја сретнале истата минута, тврдам. Ти аку си таков, не морат сиве да ги повлечиш со тебе, за да си се тешиш. И ак мислиш дек то некоја доблест ти е.. пубо ич не мисли.
Тврдам, дека постоет машки, иту во голем број, шо знает дека не им е најден на пат.
Дур сме на муабетов, типов зш го силуваја женскиве? Зш не сакаше ништо со нив. Ето ти уш еден пример.

И ајде доста е, забегавме во друга насока од темава, извините за оф-топициве.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Вака сеа, да ти појаснам.
И ние ијаме раце и мојме аку сакаме да си ја завршиме работава сами, не ни требат никој, поготово не некој ко тебе. Аку сите женски имаја секс од љубов, тие шо не се сексуално активни во истиот момент ќе добиеа уште толку другарчиња.
Која поделба ја напрај еј. А тие машки шо не би ја опнале секоја женски се? Логикава ти е.. турни ме мајко да кинисам.

И не е поентата дека сите би се омрсиле со рандом типка шо ја сретнале истата минута, тврдам. Ти аку си таков, не морат сиве да ги повлечиш со тебе, за да си се тешиш. И ак мислиш дек то некоја доблест ти е.. пубо ич не мисли.
Тврдам, дека постоет машки, иту во голем број, шо знает дека не им е најден на пат.
Дур сме на муабетов, типов зш го силуваја женскиве? Зш не сакаше ништо со нив. Ето ти уш еден пример.

И ајде доста е, забегавме во друга насока од темава, извините за оф-топициве.
добро кога го правиш тоа со рака на што мислиш? tom and jerry?
и не реков дека сите машки се исти дека би плеснале девојка од прва...изгледа те мрзи да читаш детално.. читаш само прва реченица..викам повеќето машки не би одбиле девојка за секс кое им се свиѓа т.е убава според машкото...и 30 години да ја знам не би имал секс со некоја ако мислам дека е грда
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
хехе биди искрен бато........еден маж ... би одбил секс само ако има јбг милјон проблеми со семејството.. го треснал економската криза.. не знае главата каде му е .. па ај ќе речиш би одбил.. ама еден нормален.. што нема мн проблеми ... е во топ форма среќен... тој да одбил?no way освен ако не сака машки
Или у превод, ако е чоек. :zid:
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
a be ne zafrkavajte vi se izbaci nekoja sadomazohistka - kobilaa so ne ja zadovoluva 24\7 seks plus bila domakinka pa sukala od najrazlicen tip i se pri raka koi za tepanje koi za da si poigra so vasiot analen otvor - .................. i toa ne e siluvannje ?
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Ако стане оваја од креветот има да ти ја скрши кичмата:
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
322
хихихи...абе за да силоваш некого требит тој да не сакат. А, колку знам немат такво машто, што не сакат.:pos2:

Ако стане оваја од креветот има да ти ја скрши кичмата:
Ако стане оваа од кревет, мене нема да ми стане :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom