Дали можат девојки да силуваат машко?

Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.584
Boy raped by group of girls

Published: 12th October 2007 18:19 CET


Police in southern Sweden are investigating a report claiming that a 17-year-old boy was raped by four girls on Monday evening, Östran reports.
http://www.thelocal.se/search.php?keywordSearch=
The incident is said to have taken place in Torsås, a small town south of Kalmar. It was the boy's mother who reported the matter to the police, claiming that her son was attacked by four girls as he made his way home.


The girls are thought to have been the same age as the alleged victim and at least one is reported to have known the boy.

"This is a small town so it's very probable that they knew each other," police spokesman Sven-Erik Karlsson told TV4.

Police said it was unusual, though not entirely unheard of, for boys to be raped by girls.

"It is a bit of a reversal of what we are used to. But we don't really know what happened yet. We have launched a preliminary investigation," Karlsson told Östran.

The boy also reported that he was assaulted by two boys his own age later on Monday evening.

"He was beaten by two unknown perpetrators," Karlsson told TV4.

The boy's mother said that he had also received threats on Lunarstorm, a community website for young people.

As the boy has not yet turned 18, police are treating the report as a juvenile case.

"We usually give cases like this priority," Karlsson told Östran

http://www.thelocal.se/8774/20071012/
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Дали можат?

Нормално дека да. Пред некоја година се случи и во Скопје. :wink:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Тие можат само незнам дали машкото може да биде силувано од девојка. За да бидеш силуван треба да го одбиваш чинот, шо значи можно е само во случај жената шо силува да е одвратна или машкото да е педер, иначе нема смисла муабетот.
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Доброволци може? :pos:
Не знам што е толку чудно тука,секако дека можат и да тепаат,претепаат,утепаат,силуваат...
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Може и тоа како може. На серијата на канал5 што ја даваат Law&Order(special victim unit) еднаш имаше ваков случај каде што машкото се жалеше дека го силувале две девојки. На суд сите беа скептични и не му веруваа, но на крај со помош на медицината се докажа дека бил силуван. Затоа што пенисот е орган осетлив на допир и на било каква стимулација-што значи дека и без он да сака му се дигнал и толку треба за тоа. На сите ни се дешвава вакво нешто, на пример ќе отидеш во црква на некој празник и баш таму ќе се разбуди мали џокица.:pos:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Мене не ми е јасно како му се дигнал за да го силуваат...му брцнале моливче за да го држат исправен?:pos:
Не ми е јасно како може на секое пипкање да ви се дига...:luzer:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Може и тоа како може. На серијата на канал5 што ја даваат Law&Order(special victim unit) еднаш имаше ваков случај каде што машкото се жалеше дека го силувале две девојки. На суд сите беа скептични и не му веруваа, но на крај со помош на медицината се докажа дека бил силуван. Затоа што пенисот е орган осетлив на допир и на било каква стимулација-што значи дека и без он да сака му се дигнал и толку треба за тоа. На сите ни се дешвава вакво нешто, на пример ќе отидеш во црква на некој празник и баш таму ќе се разбуди мали џокица.:pos:
Ова е се разбира се на филм. Според мене за да ме силува ќе треба да е некоја ептен згодна и со добро тело, затоа што на грди не ја бива работава.
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Можи .. мене ништо поќе не можи да ме изненади од луѓето...
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Moже, што има чудно. :) се случува. Затоа машки тренирајте само одбрана, кртот само знае на една типка пред 4 години како и покажав после тоа со денови некеше да ме види - ама и го раскрвавев носот лом ја напраив.
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Moже, што има чудно. :) се случува. Затоа машки тренирајте само одбрана, кртот само знае на една типка пред 4 години како и покажав после тоа со денови некеше да ме види - ама и го раскрвавев носот лом ја напраив.
a sto e nekoja tebe se obidela da te siluva.

a inace da se vratam na temeta pz zosto da ne moze zensko da siluva masko toa e isto po moe kako sto masko moze da siluva zensko. samo sto vo ova vreme ne mi se veruva da ima takva stvar bidejki sega sekoe masko se slozuva duri i predlaga seks pa taka da ne gledam kade tuka ima siluvahje
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
А зашто да неможат?!

Има и од женскиот пол такви пациенти,не само од машкиот :)
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Па луге што има тука чудно, нормално дека и мажите можат да бидат силувани. Е сеа ако се погоди силувачот да е згодна женска ОК.
Ама ако е некоја грда тогаш „жртвата„ наебала... во секоја смисла на зборот.
:tapp:
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Па луге што има тука чудно, нормално дека и мажите можат да бидат силувани. Е сеа ако се погоди силувачот да е згодна женска ОК.
Ама ако е некоја грда тогаш „жртвата„ наебала... во секоја смисла на зборот.
:tapp:
Ако девојката е згодна не верувам дека би било ептен „силување„, барем таков случај не ми е познат.

А ако машкото нејќе навистина не ми е јасно како може да добие ерекција? Па не се реагира на секакво пипкање? Посебно во стресни ситуации или каде има страв нема шанси за такво нешто. Сепак, којзнае..
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Ако девојката е згодна не верувам дека би било ептен „силување„, барем таков случај не ми е познат.

А ако машкото нејќе навистина не ми е јасно како може да добие ерекција? Па не се реагира на секакво пипкање? Посебно во стресни ситуации или каде има страв нема шанси за такво нешто. Сепак, којзнае..
Ако те силуваат верувај дека ке настане еркција па и грда да е женската и стресна ситуацијата. А за потоа веке не се прашуваш ти односно „жртвата„.
:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom