Дали мажите гледаат сапуници?

Gledate ili NE

  • DA gledam

    Гласови: 4 18,2%
  • NE nikako odma menam programa

    Гласови: 11 50,0%
  • ako vidam dobra scena samo

    Гласови: 7 31,8%

  • Вкупно гласачи
    22
  • Гласањето е завршено на .
Член од
8 јануари 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Da gledaat samo ne priznavaat. i jas gledav do pred nekoj mesec edna ama samo poradi taa u glavna uloga so bese. ...So eden drugar so se pravi deka ne gleda seriji sednavme na kafe kaj edna drugarka taka strkajci po tv i rekov da vrati na serijava koga ovoj pocna da mi raskazuva so ke bide... .ja gledal na pink covekot. pozz
 
Член од
8 ноември 2007
Мислења
23
Поени од реакции
0
Гледаат сапуници кога се бањаат у када :pos2:
Се зезав, има да, некои кои гледаат :tv:
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Па втората работа што ја мрзам највеке на светов после турбофолкот се мизерните шпански серии .. премногу се патетични .. можам да разберам луге на стари години што гледаат , ама кога ке видам некој кретен на 17-18 години што е опседнат со шпански серии , просто ми иде да го убијам !
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Ja пред... Колку и да беа години, на зимување упознав еден тип... Секоја вечер во 8 нула нула се црташе пред екранон, Жаде или како и да се викаше серијата со Жаде да ја гледал. Е тек после тоа можевме на раат да играме карти. За Жаде, ја добивав рецки. :pipi:
AJ TE MOLAM KO BOZEM TI NE SI GLEDALA!:tapp:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Gledam sapunici, ama koga kako ke gi fatam.
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Ја гледам.. Ама не Шпански сапунуци !!
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Некад знам да се заглеам,ама да се разбереме не шпански срања...Од овие хрватскиве и српскиве.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Не гледам шпански срања. Некако како перење на мозок ми се, сите истата тема, детето не го роди мајкаму тетка му го роди :pos: А да... и љубовни проблеми, од типот сака една се жени со друга.

Единствено до сега ме заинтересира италјанската Гордост не за друго, туку времето во кое се одвива одсекогаш ми е многу интересно (некаде крај на 19 и почеток на 20 век) но некако до 50-та епизода дојде, веќе почнува да станува глупа.
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Некад знам да се заглеам,ама да се разбереме не шпански срања...Од овие хрватскиве и српскиве.
Ma nemoj,vidi molimte!Pobedni od srpski i hrvatski serii nema na ovoj svet!Jas bi se ubil koga bi gledal Zabraneta ljubov:lud: ,mi se povraka...od bednata gluma i edno siromasko studio...:pos:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Кој гледа шпански серии, тука му се гледа интелегенција, карактер и се остало. Значи кој ги гледа тие срања, е нискоинтелегентен тип, без посебен мотив во животот. Ти да гледаш цмиздрња 2 години секој ден во исто време, треба да ти фали нешто во главата.
Тоа е факт, и тоа необорлив. А пред фактите и боговите молчат.
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Кој гледа шпански серии, тука му се гледа интелегенција, карактер и се остало. Значи кој ги гледа тие срања, е нискоинтелегентен тип, без посебен мотив во животот. Ти да гледаш цмиздрња 2 години секој ден во исто време, треба да ти фали нешто во главата.
Тоа е факт, и тоа необорлив. А пред фактите и боговите молчат.
Kako prvo ne se site noveli isti,nema vo site placenje.
2.karakterot da se gleda toa se cuvstvitelni,druzeljubivi fini luge.
3.I dosega nemam videno novela da trae 2god.
4.A od kade ti e ovoj "fakt"? od tvojot mozok?:pos2:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Da,gledata sapunici ama so vklucen teletekst so rezultatite od utakmicite za koi uplatile tiket vo nekoja kladilnica...
Dali nekoj bi ja gledal Leti ili ne znam sto uste tamu davaat za da ja popolnat prazninata vo programata...
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Да, гледам сапуници, на подот од бањата, многу сум немирен кога се бањам :) инаку сапуници на тв не гледам но не сум против нив, напротив, многу се поучни ..
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Да, гледам сапуници, на подот од бањата, многу сум немирен кога се бањам :) инаку сапуници на тв не гледам но не сум против нив, напротив, многу се поучни ..
Sto tolku poucno ima,dali tamu ke naucis nesto do hemijata ili fizikata,matematika...Samo kurvarluk i prevari,drugo nisto posebno? Iskreno da ti kazam do sega ja imam gledano samo Kasandra ama pa nisto poucno nema,ne pobeduva sekogas vistinita,site ne sme ubavi i bogati,site ne sme srekni vo ljubovta...Ova sto ti go napisav e od realniot zivot a ne od nekoja sapunica...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom