Дали користите кондоми?

F

Flatter

Гостин
Зошто ми препорачуваш кинески?
Дурекс користам
Еј види ја ти неа многу на висока нога... Е што има врска ти па и дурекс се кинески се е кинеско. Јас сабајле и вечер користам ги тие. Многу сум задоволен
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
100
Еј види ја ти неа многу на висока нога... Е што има врска ти па и дурекс се кинески се е кинеско. Јас сабајле и вечер користам ги тие. Многу сум задоволен
Буржоазија се луксузира! :pipi:
 
Член од
23 март 2009
Мислења
6.123
Поени од реакции
4.294
Девојка ми користеше лименка Кока-Кола по моја глава ..... Се плашам дека не е мека како тетрапак млеко за на глава .....
 
Член од
8 март 2018
Мислења
45
Поени од реакции
13
Скоро секогаш користам. Подобро така отколку после од глупост да стане проблем.
 
Член од
23 ноември 2018
Мислења
17
Поени од реакции
9
Па ја кога како, ама со жената секогаш морам, и да немам купено ќе ме тера да одам да купам инаку нема секс.
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.208
Поени од реакции
1.612
За да се напумпа малце, изгледа издишала е.
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.208
Поени од реакции
1.612
На жешкото стварите се шират и дишат, па треба пумпање без гумичка.
 
На врв Bottom