Дали користите кондоми?

Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Дали, со кого и колку често користите кондоми?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Не. Во мое време ретко и тоа природно лист од лоза или штавељ а ако се погоди средбата после Божиќ тогаш лист од кисела зелка (по скопски лаана)
 
Член од
29 август 2017
Мислења
134
Поени од реакции
67
Не. Во мое време ретко и тоа природно лист од лоза или штавељ а ако се погоди средбата после Божиќ тогаш лист од кисела зелка (по скопски лаана)
За по хардкор секс, лист од коприва.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
неверојатно... Колку без веза муабети.
Навистина штета. Ти отвори толку оригинална и интелектуално стимулирачка тема, а овие ти ја уништија. Ме интересира, како само ти текна да отвориш вака иновативна тема?
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Навистина штета. Ти отвори толку оригинална и интелектуално стимулирачка тема, а овие ти ја уништија. Ме интересира, како само ти текна да отвориш вака иновативна тема?
Без разлика на оригиналноста, очекував сериозни одговори, бидејќи темата е сериозна.

Познавам многумина, и мажи и жени, кои не користат кондоми, дури и со партнери 'за една вечер'. Што ме загрижува, искрено.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Познавам многумина, и мажи и жени, кои не користат кондоми, дури и со партнери 'за една вечер'. Што ме загрижува, искрено.
Зошто? Имаш често секс со непознати за една вечер?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Тебе не те загрижува општата неедуцираност на народот и ризикот од епидемија на венерични болести?
Па на скалата на нешта за кои сум загрижен, морам да признам дека ова котира прилично ниско. Чекај секунда да проверам.


















Таму е, на 1068 место, веднаш после проблемот на последиците од пластичните операции на семејството Кардашијан.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom