Дали има некој порачано од dymatize.com?

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
154
Поени од реакции
6
Сакам да порачам мега гејнер од официјалната страна ама незнам колку е сигурно и дали ќе треба да плајќам нешто плус, ако имат некој порачано нека пишува или ако знае некој од каде можам да најдам dymatize mega gainer. Благодариме.
 

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.410
Поени од реакции
2.840
Nemam poracuvano od oficijalnata strana, posleden pat koga sum kupuval dymatize, znam deka gi drzea vo Skopje vo Calivita/Califit. Mozes da proveres tamu.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
9.650
Поени од реакции
18.913
Сакам да порачам мега гејнер од официјалната страна ама незнам колку е сигурно и дали ќе треба да плајќам нешто плус, ако имат некој порачано нека пишува или ако знае некој од каде можам да најдам dymatize mega gainer. Благодариме.
Од други места сум порачувал и протеин не се исплати да порачаш, шипинг + царина + данок сигурно ќе имаш во целата ситуација.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.103
Поени од реакции
7.344
Немат поќе во Калифит. А и тешко вероватно дек ќе најш Дајамтајз во земјава.
Не е исплатливо да нарачаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom