Дали имате чести промени на расположение?

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Ретко може да ми се смени расположение. Ептен нешо екстремно. Ведар сум по природа, едино станувам поведар и повесел у зависност од ситуација. :D
 

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
Не бе, јас сум секогаш среќна, освен кога не сум.:D:P
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.124
Поени од реакции
18.110
Да.Ама изгледа со време учиш да не маваш рецки на ситници да не ти расипат денот или барем не покажуваш јавно реакција.Дома и во опуштена атмосфера тешко да ти е непогодено, на факултет или во работна околина поголеми се шанси за променливо расположение...
but still...:свиркам:
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Порано расположението ми беше променливо,игнорирајќи ги неубавите работи отрпнав па секогаш сум расположен.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Да,ама си ги окривувам хормоните,баш у тој гаден период сум.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Кога некој ќе ми притисни копче.
Најлош случај.
Moже да се деси инстант да потонам.
Среќа у несреќа брзо го удирам дното, некои цел живот тонат.
Од ударот се свестувам. Се лансирам во сегашноста. И почнувам вистински да живеам.
Тогаш сум најмоќен. Најмотивиран. Зрачам.
Тогаш сум господ.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Порано се нервирав за секоја ситница и си имав проблеми со тироидната. Сега сум боље :D. Да, знае да ми се смени расположението ако некој ме изнервира или нешто лошо се случи, ама не ги сметам за чести промени.
Темава ми е ко да прашуваш дали некој е биполарен :icon_lol:. Не дека е лоша, само констатација
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Jes! Се мења расположение цело време...... а позади тоа стојат безброј фактори.
 
Член од
17 јануари 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.359
Ужасно променливо расположение имам. На пример додека седам на кафе со некој, може да имам моменти кога не можам да престанам да зборам и моменти кога треба да ми се вадат со клешта зборовите. Се тоа во рок од саат време. :D
Час сум амбициозна, час огромна мрза.
Така да, стварно не ве сфаќам вие што имате исто расположение цел ден.
ПМС не се рачуна, така? Тоа е друг муабет. Плачење, смеење и ред други испомешани чувства. :cool:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
30
Поени од реакции
28
Да , многу често ме онерасположуваат ситници а ме враќаат било какви рандом актс оф кајнднесс што знам чуден човек сум , некои викаат дека сите ракови биле такви , ја не веруем у хороскоп така да... што знам јас :)
 
Член од
2 април 2014
Мислења
4
Поени од реакции
3
Да, ако ми е супер денот и расположението е на ниво, се смеам, зборувам цело време :icon_mrgr: Но, ако за нешто сум се нервирала или сум се разочарала од некоја личност претходниот ден или недела и случајно се присетам, и толку .. промена (n) Ни ми се збори, ни ми се слуша :) Тоа во последно време ми е се почесто, порано бев Позитив на денот, не знам сега што е проблемот, се живо и диво ставам на срце. :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom