Дали имате свој YouTube канал?

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159
Дали имате свој YouTube канал кој би сакале да го споделите?
 
Член од
21 март 2014
Мислења
515
Поени од реакции
378
Имам еден ама ме мрзи да правам веќе видеа :) . Имам само едно видео и 35-6 суб. Причина за ова е бидејќи бев 13 кога го направив видеото и направив грешка па не можев да заработувам Copyrights...
Како и да е сега планирам да отварам нов канал за музика меѓутоа прво мора да соберам 12-13 иљади за опремата што ни фали на бендот. Добра работа е Youtube препорачувам да почнете ако веќе не сте почнале :) :) :)
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
имам youtube канал, правев walktrough на игри без коментар, имам 50 и несто субови, ама моментално паузирам бидејќи немам начин како да снимам пс3 gameplay.
 

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159
Имам друже, ама малку луѓе ме следат :)
Нема врска, и мене исто. Што повеќе видеа, толку повеќе субскрајбери. Може линк за да ти субскрајбнам, ама и ти мене?[DOUBLEPOST=1486296917][/DOUBLEPOST]
Имам еден ама ме мрзи да правам веќе видеа :) . Имам само едно видео и 35-6 суб. Причина за ова е бидејќи бев 13 кога го направив видеото и направив грешка па не можев да заработувам Copyrights...
Како и да е сега планирам да отварам нов канал за музика меѓутоа прво мора да соберам 12-13 иљади за опремата што ни фали на бендот. Добра работа е Youtube препорачувам да почнете ако веќе не сте почнале :) :) :)
WOW! Едно видео а 36 субскрајбери! И видеото гледам дека ти има 55.000 views (y) Јас инаку имам девет видеа и 19 subs. Јас субскрајбнав, ама ако може sub за sub :D[DOUBLEPOST=1486297052][/DOUBLEPOST]
имам youtube канал, правев walktrough на игри без коментар, имам 50 и несто субови, ама моментално паузирам бидејќи немам начин како да снимам пс3 gameplay.
Може линк од каналот за да субскрајбнам? :)[DOUBLEPOST=1486297148][/DOUBLEPOST]
Оууу еве ми шанса да си ги промовирам хитовите!!!!!!
PRCH FALANGA OFFICIAL
Субскрајбнато :)[DOUBLEPOST=1486297250][/DOUBLEPOST]
sub for sub u shoot first:0
Прво линк, па после sub (y)[DOUBLEPOST=1486297601][/DOUBLEPOST]Еве линк од мојот канал, субскрајбнете ако може: https://www.youtube.com/channel/UCNgEzhQjwV5qySx3FUatPIQ
 
Последно уредено:
Член од
21 март 2014
Мислења
515
Поени од реакции
378
Ај вака некој од тука ак се разбира , да го шитнам акаунтов колку ќе ми понудат по нетов и некоја таква страна да не има ? :) :) :)
 

Последниот Мохиканец

Командат -ај лав ју
Член од
3 февруари 2007
Мислења
294
Поени од реакции
61
Последно уредено:

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159
https://www.youtube.com/channel/UCLC1RgyvDa54VOJKtZ8JBdw
https://www.youtube.com/channel/UCLC1RgyvDa54VOJKtZ8JBdw
https://www.youtube.com/channel/UCqL1oT_dT8VJB19L8-RAq3w

Ако имате план на алтернативни видео платформи можете на оваа да почнете и е многу полесно еве реферал-https://rumble.com/register/DareToShare/[DOUBLEPOST=1486320638][/DOUBLEPOST]Еве на сите subscribe
Фала ти многу!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom