Дали жените играат Counter Strike?

Mario Naumoski

Мајмун до смрт
Член од
5 октомври 2009
Мислења
76
Поени од реакции
3
абе биФшата(женска нормално) играше и игра уште а со а-ве-пе беше..да не зборам...секоја чест...бтв мене таа ме научи олку убаво да играм со а-ве-пе
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
33
Поени од реакции
0
Za zenite samo barbi,nisto drugo,kaj se razbirale tie od igri kako CS,zenite ke ja igrat samo ako imat nekoj simpatija so igra CS.

Kolku ne si vo pravo..moze nekoj od zenskite da..ama eve licno jas ne igram zaso nekoj si igra..od mala dremev u net cafe i igrav cs so maski...sum igrala da i so barbiki i kukli ama sum gi igrala i site maski igri taka da...ne mora da znaci :)
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
41
Јас играв, порано, ептен зависник бев, ама веќе не потпаѓам под влијание на игри а и го форматирав компјутерот, па ја немам. И да, јас сите другари ги научив да играат Цс. :pos:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.754
Поени од реакции
264
Мојата професорка по македонски порано играла, а сега си има фамилија.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.754
Поени од реакции
264
А пред тоа немала семејство? Кутрата жена... :(
Имала ама во друг град, живеела сама во Скопје додека не се омажила за еден грд дебел проќелав БОГАТАШ.:smir:
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Имала ама во друг град, живеела сама во Скопје додека не се омажила за еден грд дебел проќелав БОГАТАШ.:smir:
Битно е БОГАТАШ :) сеа дали е Кејлаф или е Дебел тоа е друго :D
 

bonbon4e

100% крејзи :P
Член од
4 септември 2010
Мислења
226
Поени од реакции
17
Јас си играм кога ке ми текне ама неможам многу убиства да правам 4-5 најногу... Интересно ми е што и ги читам разговорите и само пишувам некогаш ме тепаат стоејки :tapp:
:toe:
си играв на макс 2 тимобиле, ама еднаш ми отидоа преку глава и уклучив читот на брат ми , ме банираа и ми беше многу мака... дека таму си ги знаев имињата што се потпишани и ми беше некако најдобро.. и толку не играм више често.. од коа ме банираа немам веке желба :pos2:
 
На врв Bottom