Дали жените играат Counter Strike?

Член од
25 септември 2008
Мислења
8.783
Поени од реакции
1.552
Мојата женска не игра цс,и да играше ќе и речев или цс или мене.:salut:
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
играат женските кантер бе иам една другарка мн јако игра
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Играше другарка од стаја.Сеа преќина иначе растур праеше!И не, вот не ти ја давам :) Ти само дрти мајнд мислиш :)
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
:smir:неколку мои другарки играат
 

Blue_Boy

THE WAY I AM
Член од
29 октомври 2009
Мислења
345
Поени од реакции
33
Место шминка тие пушка тоа е.
 

Инкогнито Original

еден низаеден
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.089
Ако некој кантераш им се свиѓа се посветуваат максимално на кантерот се со цел да го придобијат со добриот skill, како шо некој машки стануваат педери, травестити, се со цел таа шо им се свиѓа и сакаат да ја креснат да им биде најбоље френдица и да идат со неа на кафица. :toe:
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Играат ама тоа се ретки случаи :toe:
 
На врв Bottom