Дали жените играат Counter Strike?

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.463
Поени од реакции
95
igraat be,gledam nekolku se motaat po serverite, pravat 0:10 score ama igraat :)
 
Член од
24 јули 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
igraat be,gledam nekolku se motaat po serverite, pravat 0:10 score ama igraat :)
Abe ne mislev za takvi Zeni :)) tie igraat.. radi still.. ili cekaat nekoj.. pa gubat vreme so Counter... ili slushnale deka.. CS e vo bum.. pa da bidat i tie,,, vo tek so vreme :))
PS: Mislev na Zeni.. shto odbiraat od CS :) a ne samo nekoi Noob-s da ne recham :):wink:
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
137
hehe... ова пред 2 години мојата бивша ја прашувам како да тепаме време? и она ми вика ајде дота или старкраф/воркрафт како и да е да играме, јас велам не сум толку интелигентен за такви игри - ајде кантер, и ме праша што е тоа кантер? хахаха :pos:
 
Член од
24 јули 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
hehe... ова пред 2 години мојата бивша ја прашувам како да тепаме време? и она ми вика ајде дота или старкраф/воркрафт како и да е да играме, јас велам не сум толку интелигентен за такви игри - ајде кантер, и ме праша што е тоа кантер? хахаха :pos:
lol druze... pa ti si imal intelegentna bivsha zenska :))) taja odbirala od StarCraft ili WarCraft... a ne znaela shto e toa CS :)) pa i toa e dostignuvanje da ti kazam... jas barem ne sum sretnal nekoja zenska.. shto odbira strategii :)) ali za CS (Skokni Pukni... kako shto popularno ja narekuvaa :vozbud:) sum bidel pravi Pro. :) za zensko mislam Pro* :))
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
pa...ima na server se uklucuvaat ja iam od edna msn,top cura
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.176
Поени од реакции
190.111
Јас играм Кантер ама не до толку да денгубам по играчници и нет кафеа.
Си имам попаметни работи.Играм негде околу 30мин на ден.
 
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
36
Прееска коа играв против кгн,мислев дека играше sBepot,а тоа да ти играла сестраму...:pos::pos:
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
102
Поени од реакции
0
abe na kgn ima zenski klan ako ne znaete [m.cs.g] mean cs girls:)
angela amma i taka natamu
 

X3m

Титула по желба
Член од
20 јуни 2007
Мислења
420
Поени од реакции
155
sestra mi t.e Dark Angel igra CS :DD
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.660
Поени од реакции
945
Сестрами играше до пред некое време додека имав дома инсталирано кантерот сеа повеќе не:)

Никот и беше Ines или нешто поврзан со тоа со некој знак:) така да еднаш доаѓам дома и завршува мапата ја глеам неа прва:vozbud:
 
На врв Bottom