Дали друго машко го видело вашиот алат (МАЖИ)

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
495
Поени од реакции
274
Ако ти е помал од него може да се депримираш а ако ти е поголем помага за самодовербата :Д
Така да како имаш среќа :Д

Ја видов темава и ми се надрви. Не би рекол дека е случајност.
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
232
Поени од реакции
41
Најубаво беше на базен. Обично се појавуваа извајани тела на мажишта, кои секој ден пешачат, спортуваат и пливаат. Прекрасно беше чувството да се има околу себе толку многу машка голотија...Некои беа и доста обдарени од природата:) Милина, а најубаво беше кога си го пенеа меѓуножјето или цврстите газиња. Милина!
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
охоо многу пати :) како мали групно ги ударавме у друштво, сум се туширал после тренинг групно, на одмор сме се пресоблекувале во иста соба скроз голи, исто на одмор еден додека се тушира друг се бричи или мести фризура хаха јебига да се заштеди на време :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
хаха јебига да се заштеди на време :)
хаха јебига еден ден ќе ви текне дека за да заштедите пари не ви требаат ни женски и ќе премините од гледање еден на друг на користење еден на друг
 
S

SpaceTraveler

Гостин
Кога бевме мали и кога почнаа да не фаќаат првите ,,грчеви" хахаха, постојано се расправавме кој му бил поголем, е сега интересно беше што тие што имаа помали на нив први и пораснаа интимни влакна, така не доминираа само. Лудило... :pos:
 
Член од
8 септември 2019
Мислења
51
Поени од реакции
118
Татко ми. :pos:Коа забораваш да заклучиш врата од вц ќе улета некој. :icon_lol:

Немам против голотија ништо. Секој ден се пресоблекувам во соблекувална гол, а дали некој гледа или не, не знам и немам приметено. :toe:
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Во некогашната ЈНА капењето беше групно. Сакале, не сакале...
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Во некогашната ЈНА капењето беше групно. Сакале, не сакале...
веројатно и правилниот начин е тоа. без исклучок сите така. тело е тело.

со педерите и се друго, стана сензитивна темата и пореметно е се
Автоматски споено мислење:

Најнезгодно нешто што може да ти се деси на преглед кај уролог е да ти се надрви "малиот":pos:
верувај, смачено му е до степен - пред него а не гледа.
мада другар мој, правеше зафат кај уролог - курот му го среди совршено на изглед и функционално
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
godinata e 2019 a na forum Kajgana se diskutira dali nekoj sto ima isto takvo, ti go videl :shook:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
SITE SME BILE VOJSKA ,VOJNICKA BANJA SEKOJA NEDELA ,ZNACI SITE SME PEDERI SE BANJAS NA METRO RASTOJANIE OD VOJNICKITE DRUGARI ,NEMA VRSKA KAKVI PEDERI SEKOJ STO SLUZEL VOJSKA I MU GO VIDELE I IM GI VIDEL
Автоматски споено мислење:

SITE SME BILE VOJSKA ,VOJNICKA BANJA SEKOJA NEDELA ,ZNACI SITE SME PEDERI SE BANJAS NA METRO RASTOJANIE OD VOJNICKITE DRUGARI ,NEMA VRSKA KAKVI PEDERI SEKOJ STO SLUZEL VOJSKA I MU GO VIDELE I IM GI VIDEL
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
SITE SME BILE VOJSKA ,VOJNICKA BANJA SEKOJA NEDELA ,ZNACI SITE SME PEDERI SE BANJAS NA METRO RASTOJANIE OD VOJNICKITE DRUGARI ,NEMA VRSKA KAKVI PEDERI SEKOJ STO SLUZEL VOJSKA I MU GO VIDELE I IM GI VIDEL
Автоматски споено мислење:

SITE SME BILE VOJSKA ,VOJNICKA BANJA SEKOJA NEDELA ,ZNACI SITE SME PEDERI SE BANJAS NA METRO RASTOJANIE OD VOJNICKITE DRUGARI ,NEMA VRSKA KAKVI PEDERI SEKOJ STO SLUZEL VOJSKA I MU GO VIDELE I IM GI VIDEL
СиТе сМе бИЛе ВоЈСкА

Ok boomer
 

Kajgana Shop

На врв Bottom