Дали девојките сакаат срамежливи дечки?

Дали девојките сакаат страмежливи дечки?

  • Да

    Гласови: 66 26,6%
  • Не

    Гласови: 182 73,4%

  • Вкупно гласачи
    248
Член од
11 јуни 2010
Мислења
230
Поени од реакции
74
Прашањето за девојките на форумов ми е дали сакаат срамежливи дечки?

Под срамежливи не подразбирам намуртени морони што не знаат една реченица да склопат туку дечки што не се многу отворени, некоаш знаат да бидат интересни ама не се експонираат многу и не се некој арогантни "лоши дечки". Ајдеееее.........
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Ако сакет,јас од утре ќе сум страмеежлив,и ќе се страмам,и ко ќе видам женско страм ќе ми е! :pos2:
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
Прво не е сТрамежливи, туку срамежливи :smir: и што се однесува до мене, да, сакам!
 
Член од
11 јуни 2010
Мислења
230
Поени од реакции
74
Ако сакет,јас од утре ќе сум страмеежлив,и ќе се страмам,и ко ќе видам женско страм ќе ми е! :pos2:
Bossi анкетава е за девојки не за тебе.... или ти така се чувстуваш? :pipi: :smir:
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Прво не е сТрамежливи, туку срамежливи :smir: и што се однесува до мене, да, сакам!
Знам другар,намерно напишав! :)
Bossi анкетава е за девојки не за тебе.... или ти така се чувстуваш? :pipi: :smir:
Знам дека е за девојки,ама аку девојките на форумов утврдат дека женскиот пол повеќќе сака срамежливи момци(а јас не сум срамежлив)....Од утре ќе се срамам! :)
 
Член од
11 јуни 2010
Мислења
230
Поени од реакции
74
Знам другар,намерно напишав! :)

Знам дека е за девојки,ама аку девојките на форумов утврдат дека женскиот пол повеќќе сака срамежливи момци(а јас не сум срамежлив)....Од утре ќе се срамам! :)
Ок бе чекај да ги оставиме да видиме што ќе утврдат.... :) А позз до другарот што не поправи.... или другарката а? :icon_surp
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
Знам другар,намерно напишав! :)

Знам дека е за девојки,ама аку девојките на форумов утврдат дека женскиот пол повеќќе сака срамежливи момци(а јас не сум срамежлив)....Од утре ќе се срамам! :)
Е ок тогаш штом намерно си напишал во ред е :pipi:. А за тоа дека женските повеќе преферираат срамежливи момци, тешко дека ќе испадне. Срамежливите не се ни отфрлени ни сосема прифатени. Во ред е да е срамежливо момчето ама не сеа претеризам. Како што не е убаво и да е премногу отворен. Некоја средина бе...

--- надополнето ---

Ок бе чекај да ги оставиме да видиме што ќе утврдат.... :) А позз до другарот што не поправи.... или другарката а? :icon_surp
А поздрав и до вас! :salut: :)
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Сакам и не сакам. Сакав еден кој беше срамежлив а се гледаше дека му се допаѓав и јас. Ама од што беше толку срамежлив не можеше да ме праша да ми биде дечко. И имам еден совет до срамежливите машки - Ако сакате некоја кажете и, не чекајте да замине со друг.:smir:
 
Член од
21 декември 2010
Мислења
147
Поени од реакции
6
Абе не знам кај вас како е, но кај нас девојките сакаат малку полни и големи мажи со бричи главата. Машко тип геј воопшто не оди.

--- надополнето ---

Можеби е од чалгата, но малку дебелите и големи мажи успеавме тотално да турнете слабите и со гел од сцената.


Направивме татарски рај :icon_lol:

--- надополнето ---

Успеавме да ги убедиме жените дека да си голем, бр'снат и лошо гледаат е огромно машко предност. :toe:



Евра педери се обидоа да ни излажат за козметички салон, но Беа тотално прегази и Денес ако си бричење нозе најмногу да станеш за исмејување некаде.
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Прашањето за девојките на форумов ми е дали сакаат срамежливи дечки?

Под срамежливи не подразбирам намуртени морони што не знаат една реченица да склопат туку дечки што не се многу отворени, некоаш знаат да бидат интересни ама не се експонираат многу и не се некој арогантни "лоши дечки". Ајдеееее.........
Паа...не баш. Највеќе што мразам е да излезам со некого и да добивам кратки одговори на прашања, и јас да се мачам да смислувам теми на разговор и да му ги вадам зборовите од уста.
А не мора да значи дека ако некој не е "лош дечко" дека е срамежлив.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Паа...не баш. Највеќе што мразам е да излезам со некого и да добивам кратки одговори на прашања, и јас да се мачам да смислувам теми на разговор и да му ги вадам зборовите од уста.
А не мора да значи дека ако некој не е "лош дечко" дека е срамежлив.
Така ќе личи ко ти да го бркаш, он ќе си тера сеир а ти ќе го забављаш :).
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Зошто да не? Па срамежливите момци се баш симпатични. Е сега да, ако и девојката е срамежлива и он ако е срамежлив, ондак тоа ќе биде вртење у круг и ќе има нервози. Си знам од искуство. :)) Ама нема врска, секој со тек на време покрај правата особа знае да се опушти, така да гласам ЗА срамежливите момци. Зависи се разбира се од карактерот, наравно. :)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
Да. Кај срамежливие има нешто поинтересно и поскриено. Позабавни се за отварање: Р
А и неќам алфа мажјаци на кои егото не им го собира во просторијата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom