Дали во Скопје има свингерски клубови?

Член од
27 август 2015
Мислења
12
Поени од реакции
1
НЕЗНАЕВ КАЈ ДА ГО ПОСТАВАМ ПРАШАЊЕВО ПА РЕШИВ ДА ОТВОРАМ НОВА ТЕМА.ДАЛИ КАЈ НАС ВО СК ИМА КЛУБОВИ КАДЕ ШТО ДВА ИЛИ ПОВЕЌЕ ПАРОВИ ИМААТ ВО ЕДНА ИСТА СОБА СЕКС?И ДАЛИ СТЕ БИЛЕ ВО ТАКОВ КЛУБ?А И УШТЕ ЕДНО ПРАШАЊЕ КАДЕ ВО СК ИМА СТРИПТИЗ КЛУБ СО МАШКИ И ЖЕНСКИ СТРИПТЕРИ?ФАЛА МНОГУ И ПОЗДРАВ :);)
 
Член од
27 август 2015
Мислења
12
Поени од реакции
1
посебно ме интересира стриптизот,каде има стриптиз забава со стрипери?
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Да не спремате некоја акција па прашуваш?
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.791
Поени од реакции
15.696
уште поодамна, во ехЈу, едни на работа договарале свингерај, 4 пара... арно ама двајцата, на кој што другите баш добро не им ги познаваа сопругите, им текна на свингер парту да дојдат со платени девојки од улица ....после се се разбра и стана многу незгодно :D
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
НЕЗНАЕВ КАЈ ДА ГО ПОСТАВАМ ПРАШАЊЕВО ПА РЕШИВ ДА ОТВОРАМ НОВА ТЕМА.ДАЛИ КАЈ НАС ВО СК ИМА КЛУБОВИ КАДЕ ШТО ДВА ИЛИ ПОВЕЌЕ ПАРОВИ ИМААТ ВО ЕДНА ИСТА СОБА СЕКС?И ДАЛИ СТЕ БИЛЕ ВО ТАКОВ КЛУБ?А И УШТЕ ЕДНО ПРАШАЊЕ КАДЕ ВО СК ИМА СТРИПТИЗ КЛУБ СО МАШКИ И ЖЕНСКИ СТРИПТЕРИ?ФАЛА МНОГУ И ПОЗДРАВ :);)
На една партија и јас би дошол, но бидеиќи придружбата ми е 6 лета,барам 2 х 3 лета.
( ама прифаќам и 3 х 20 лета)
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
НЕЗНАЕВ КАЈ ДА ГО ПОСТАВАМ ПРАШАЊЕВО ПА РЕШИВ ДА ОТВОРАМ НОВА ТЕМА.ДАЛИ КАЈ НАС ВО СК ИМА КЛУБОВИ КАДЕ ШТО ДВА ИЛИ ПОВЕЌЕ ПАРОВИ ИМААТ ВО ЕДНА ИСТА СОБА СЕКС?И ДАЛИ СТЕ БИЛЕ ВО ТАКОВ КЛУБ?А И УШТЕ ЕДНО ПРАШАЊЕ КАДЕ ВО СК ИМА СТРИПТИЗ КЛУБ СО МАШКИ И ЖЕНСКИ СТРИПТЕРИ?ФАЛА МНОГУ И ПОЗДРАВ :);)
Еве ти, инаку ние не сме многу напредни као у Европа па клубови, кај нас секоја соба е клуб. Пробајте и руски рулет, главната награда е В20. Стриптиз во СК само за 8ми март.:D Тетово и Гостивар 24/7/365. Добар е за загревање ако уште некој се нема загреано т.е. е ладен као змија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom