Дали во Скопје има свингерски клубови?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од anask23, 14 ноември 2015.

 1. anask23

  anask23

  Член од:
  27 август 2015
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  НЕЗНАЕВ КАЈ ДА ГО ПОСТАВАМ ПРАШАЊЕВО ПА РЕШИВ ДА ОТВОРАМ НОВА ТЕМА.ДАЛИ КАЈ НАС ВО СК ИМА КЛУБОВИ КАДЕ ШТО ДВА ИЛИ ПОВЕЌЕ ПАРОВИ ИМААТ ВО ЕДНА ИСТА СОБА СЕКС?И ДАЛИ СТЕ БИЛЕ ВО ТАКОВ КЛУБ?А И УШТЕ ЕДНО ПРАШАЊЕ КАДЕ ВО СК ИМА СТРИПТИЗ КЛУБ СО МАШКИ И ЖЕНСКИ СТРИПТЕРИ?ФАЛА МНОГУ И ПОЗДРАВ :);)
   
 2. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  8.249
  Допаѓања:
  11.979
  >стриптери
  [​IMG]
   
  На Емкаа, Ska Maniac, Dr.House и уште 13 други им се допаѓа ова.
 3. anask23

  anask23

  Член од:
  27 август 2015
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  посебно ме интересира стриптизот,каде има стриптиз забава со стрипери?
   
 4. Fringe

  Fringe Скитник низ паралелни светови

  Член од:
  24 септември 2011
  Мислења:
  7.898
  Допаѓања:
  2.971
  Да не спремате некоја акција па прашуваш?
   
 5. Spiegel

  Spiegel

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  10.688
  Допаѓања:
  8.281
  ИМА АМА НЕ СЕ ЛЕГАЛНИ И НЕ МОЖАМ ДА ТИ КАЖАМ, САМО ЗА ДОВЕРЛИВИ ЛУЃЕ Е.
   
  На Ska Maniac, Gosh, Џонтра Волта и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. anask23

  anask23

  Член од:
  27 август 2015
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  па пиши во инбокс
   
 7. Spiegel

  Spiegel

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  10.688
  Допаѓања:
  8.281
  МОЖДА СИ ЏАНДАР
   
  На kano, Ska Maniac, Dr.House и уште 14 други им се допаѓа ова.
 8. squirrel

  squirrel

  Член од:
  11 октомври 2010
  Мислења:
  1.943
  Допаѓања:
  1.745
  ^За другарка ѝ е.
   
  На kano, Ska Maniac, DracevoTheCity и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. beaverknight

  beaverknight ћ

  Член од:
  16 септември 2015
  Мислења:
  1.701
  Допаѓања:
  4.017
  ДА АЈДЕ ВЕ МОЛАМ КАЖЕТЕ И МЕНЕ МИ ТРЕБА.
   
  На Ska Maniac, Feisty и Ilumious им се допаѓа ова.
 10. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  20.318
  Допаѓања:
  24.122
  и мене

  и ја за другар прашувам
   
  На kano, Ska Maniac, aye и уште 4 други им се допаѓа ова.
 11. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  7.336
  Допаѓања:
  3.123
  уште поодамна, во ехЈу, едни на работа договарале свингерај, 4 пара... арно ама двајцата, на кој што другите баш добро не им ги познаваа сопругите, им текна на свингер парту да дојдат со платени девојки од улица ....после се се разбра и стана многу незгодно :D
   
  На Ska Maniac, Goldie, DracevoTheCity и уште 2 други им се допаѓа ова.
 12. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  6.805
  Допаѓања:
  11.381
  На една партија и јас би дошол, но бидеиќи придружбата ми е 6 лета,барам 2 х 3 лета.
  ( ама прифаќам и 3 х 20 лета)
   
 13. PsychoalieN

  PsychoalieN Омлет мастеР

  Член од:
  12 јули 2009
  Мислења:
  1.615
  Допаѓања:
  1.349
  Еве ти, инаку ние не сме многу напредни као у Европа па клубови, кај нас секоја соба е клуб. Пробајте и руски рулет, главната награда е В20. Стриптиз во СК само за 8ми март.:D Тетово и Гостивар 24/7/365. Добар е за загревање ако уште некој се нема загреано т.е. е ладен као змија.
   
 14. GordonGoldader

  GordonGoldader Brother Nature

  Член од:
  18 јануари 2014
  Мислења:
  446
  Допаѓања:
  592
  Има и трипери.
   
  На marambo му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  30.893
  Допаѓања:
  31.110
  Нудам 3 пати по 20см од Лет 3
   

Сподели преку: