Дали воопшто Шумахер се повредил на скијање ???!!!!!

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Ова тема ЈА отварам зашто од почетокот ми беше сумливА повредата на Шумахер на скијање демек е во кома бла бла бла ....
Дали има нешто вистина во сево ова ??!!!!
Очекувам и некој од форумот да дава мислење ...
 
Последно уредено:

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Ова тема отварам зашто од почетокот ми беше сумливо повредата на Шумахер на скијање демек сега е во кома бла бла бла ....
Дали може ова да биде поврзано со некакви финансиски проблеми на самиот Шумахер или пак на тие што нему му должат големи милионски суми ??????
Очекувам и некој од форумот да дава мислење ...
A демек ако умре нема да му должат?
Дете, запад е тоа секоја пара поминува низ потпишан заверен банкарски документ, не е ова да ти даи Сотир 2000 евра кај него дома уз ракија па после ој докажи дека му борчиш а тој ти се заканва и ти ја пали плевната оти не ги враќаш парите
 
Ф

Флеш

Гостин
Lbaneso

Вистина е дека Шумахер доживеа тешка несреќа што никој не сака да му се случи ,да се вратиш од самата точка на смрт со тешки последици,да не можеш да одиш. За жал,тоа му се случува нему сега . Жал ми е што кариера на таков голем човек кој историски значи многу за сите генерации низ светот од најдобар на сите времиња во автомобилизам ,да завршиш во количка,неподвижен а живот имаш уште за живеење , навистина лошо е . Можно е да има финансиски проблеми зошто како што читав,поради сите работи што му се потребни за терапија ,дава по 20 илјади евра од ден,тоа е огромен трошок за било кој и каде во светот . Шумахер е херој од детство,кога беше жесток ривал со Миха Хакинен,беа златни времиња за нас во Македонија,да се залепиш и гледаш Ф1 пред ТВ :oops:

 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Ова тема ЈА отварам зашто од почетокот ми беше сумливА повредата на Шумахер на скијање демек е во кома бла бла бла ....
Дали има нешто вистина во сево ова ??!!!!
Очекувам и некој од форумот да дава мислење ...
Теоретичар на заговор да не си? :P
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Се се држи во голема тајна затоа ми е сумливо а не сум теоретичар на заговор експерт сум :vozbud::pos:
Па да не сакаш женаму да твитат за состојбата негова на секои пола сат ?
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
Јас предлагам темава да се затвори.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.140
Поени од реакции
15.885
Aу бе, многу глупи луѓе
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
mozepi sumaker veke mu zdodealo da bide slaven pa namerno namestalka odkade da se znae niso nemoze da se znae denes po svetov........................
 

Kajgana Shop

На врв Bottom