Дали ви се допаѓа WoW

Дали ви се допаѓа WoW


  • Вкупно гласачи
    239

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Ај одговараме. И шо биде сеа?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Воф .. играта е жив ужас незнам со е финтата у играта .. ке играш по цели денови ке дигаш левели .. и за шо ?? ц ц ц глупости е
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Гласав не, ТБЦ ја уништи играта, не играм од 11 јануари па навака. Ова не е само мое мислење и мој став. WoW is dead Jim.......
 
Член од
9 март 2007
Мислења
16
Поени од реакции
0
мене ми е убава,штета што нема каде да ја играм,но ќе гласам да
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Браос бе мој чоек си
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
супер си е играта. :)
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
i jas mislam deka TBC ja unisti wow...jas od nova godina prestanav da igram (si go prodaov akaundot) samo zadari toa TBC...licno mislam deka ke bese podobro da se stavaat novi istanci(neso kako Naxx so se pojavi) pa novi reputacii i razni gluposti no za 60lvl, so pacovi so ke izlagaa za vo idnina...ali blizzard si znaat, i taka si ja zgolemija popularnosta uste poveke so TBC...
Sepak mojot glas e ДА bidejki mnogu ja igrav porano i mi se dopaga :)

Pozdrav:helou:
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Малку е утната анкетата, со оглед на тоа дека овој форум е направен за оние кои ја играат и сакаат оваа игра.

Покорисно би било ако се отвараат теми за класите, нивно градење, за ајтеми, за инстанци...

Значи подфорумот да биде корисен, да нуди информации врзани со играта.
 
Член од
20 јануари 2006
Мислења
56
Поени од реакции
11
WoW e broj eden vo svetot od tipot na MMORPG igri..
 
Член од
18 март 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
Stvarno e top igrata, samo moram da se vlecam po privatni serveri. :)
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
Играта е супер и е место број 1 во светов од типот MMORPG игри.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Нормално дека ми се допаѓа!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Мислев да ја затворам анкетата бидејќи мислев одговорот е очигледен ама гледам има интересни одговори...
Па продолжете...
Мене иначе...ми здосади брзо коа сфатив дека е бесмислена...3 саати губам за да земам еден item составен од 10 полигони :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom