Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.910
Поени од реакции
12.395
НЕ!
ОД една едноставна причина:не прај им го на другите то шо не сакаш да ти го прает тебе.Ставете се на местото на женската,како би се осеќале вие :helou:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
385
Поени од реакции
18
па не би требало...зашто кога јас ќе се ставам на нејзино место или еве сега да ме извара дечкото со некоја што знаела дека тој има женска...не би ми било баш сеедно...не би ми било ич сеедно!..:wink:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
Би се мувала. . . Он има девојка, нека си размислува самиот што прави. .
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Би ја ебнал, шо. Туѓото е најслатко :)

... Aма да немав девојка :)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
па дааа... мислам оти да не... тоа во бракови се вара а не па во врска со партнери од 20тина години... а и иманјето девојка или дечко е сосема релативен поим... во стилот: сад ме видиш сад ме невидиш... аи некому нема да му бараш лична карта да видиш што брачен статус има.. тој ако не си ја тресне главата неможам јас да се секирам и за него и за неговата врска.. па јбг само мување е
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Зависи, ама ако девојката со која што сум не вреди (во било која смисла) за мене и ако сум во фаза на карање и ако девојката ми се допаѓа, нема да се двоумам:back:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Зависи каква е поврзаноста и за каква ситуација се работи. Каква е поврзаноста со нас и со нив. Сепак треба да се размисли, зашто некој ќе биде повреден во краен случај.:helou:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Би се мувала. . . Он има девојка, нека си размислува самиот што прави. .
А кое е задоволството во тоа да делиш некого? Да бакнуваш усни кои уште имаат траги од нечиј друг кармин, да допираш нечие тело кое уште мириса на некоја друга, да правиш било што со некој кој кога ќе ти каже чао оди повторно во туѓа прегратка?
Нели првенствено за тебе би било нешто што нема ни п од предизвик или ни у од убаво уживање?:toe:
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.419
Поени од реакции
7.757
хммм не.. едноставно не сум таков тип...а и проблеми да си праам :nenene::nenene::nenene:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
А кое е задоволството во тоа да делиш некого? Да бакнуваш усни кои уште имаат траги од нечиј друг кармин, да допираш нечие тело кое уште мириса на некоја друга, да правиш било што со некој кој кога ќе ти каже чао оди повторно во туѓа прегратка?
Нели првенствено за тебе би било нешто што нема ни п од предизвик или ни у од убаво уживање?:toe:
Ама збориме само за мување така? За некој рандом тип, што може и да не дознаам дали уопште има девојка, и што уопште не ми значи ниту пак ме интересира кај ке заврши на крајот на вечерта, или па со кој ја почнал. . . За мување на подолги стази и за врска мн јасно дека ако има девојка нема да продолжам.:pipi:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
НЕ !
Ко прво, тој со женската да речиме дека е во врска. И јас ако треба да напрам нешо со него дури одит тој со неа, нема шанси да се сложам. Зошто? Еве зошто. Тој ќе си го напрајт кејфот со мене,ќе ја изневерит неа(таа можда немат да дознајт, а и да дознајт ке му простит ако го сакат многу) и шо сме напрајле? Кејфот му поминал, мене ќе ме шутнит а со неа ќе си останит. И шо фајде?Не , не, поубо НЕ:helou:
Zatoa ti ke si go naprajsh kejfot so nego i ti ke go shutnish o.0 kapishi?
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
ако ме привлекува ДА
ако она нема совест, зш јас да имам
(услов е да не ми значи нешто дечко и)
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Леле па померак ми е така бе:)Кога таа има дечко и да се мувам со неа,топоини:)
Али најсекс е да се имаш мувано со таа и да го гледаш после тој тафтабит како пати:)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Туѓото е најслатко. Римембер дет кидс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom