Дали би простиле неверство?

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување
L

.Lost Angel.

Гостин
Ма немој?
А шо ако сака појќе. Еве ја сакам една двајсеипетгодишна и таја ме сака мене. Успут и мојана си ја сакам и таја ме сака мене. И уште една тријсеиедна година е и таја ме сака и ја ја сакам. И двајсепетгодишната си има друг и онаја тријсеедоногодишната си има друг.
Само мојана нема, ме има само мене :)

И?
Пуна луа му е мајката. Или слободњачки, сфите, освен мојана. Не за друго, има гзе мммммммљац. не го даам. Тртлеско, за мини-замини ајт арилија да и напрајш.
:facepalm: Имаш уште многу работи да учиш (y)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Да....а колку години си ако смеам да прашам?

Дека јас сум копиљ, младо дете, па да знам, дали да ти верувам на збор или не.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ајт, сега уживај си и не ме замарај со детски муабети/тинејџерски глупости.

Деца бре....дечишта ум солат....

Некој да дефинира неверство. од 2006 исти дебилизми се постираат.

Измама, погледнал друга, степен на невера...а нема невера. Таков неѓто не постои...тоа е измислено од оние кои не можеле да ебат ништо, а имале пари да купат жена....

Лилаааа, ме превари, ќе му раскинам, готово.....и трк после у Драга кајгана на плачење или во љубовни совети некој друг бесполезник да мудрува како урда на таклабас.

Ма ајде, деца....бре...глупости.
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Ајт, сега уживај си и не ме замарај со детски муабети/тинејџерски глупости.

Деца бре....дечишта ум солат....

Некој да дефинира неверство. од 2006 исти дебилизми се постираат.

Измама, погледнал друга, степен на невера...а нема невера. Таков неѓто не постои...тоа е измислено од оние кои не можеле да ебат ништо, а имале пари да купат жена....

Лилаааа, ме превари, ќе му раскинам, готово.....и трк после у Драга кајгана на плачење или во љубовни совети некој друг бесполезник да мудрува како урда на таклабас.

Ма ајде, деца....бре...глупости.
Гледај другар ти мене прв ме цитираше :) ти ме праша ти одговорив океј? секој си има право на свој избор и на свое мислење и ајт сега уживај и нареден пат не ме цитирај :)
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Не може да се случи такво нешто.

Сите жени со кои сум бил попрво би се самоубиле отколку да помислат на такво нешто.
Имам некоја чудна моќ да ги хипнотизирам припадничките на понежниот пол хммммммммм...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Гледај другар ти мене прв ме цитираше :) ти ме праша ти одговорив океј? секој си има право на свој избор и на свое мислење и ајт сега уживај и нареден пат не ме цитирај :)
Неточен ти е ставот. Ама младо си. ако си мудро, ќе го смениш.

Добро парче не се пропушта. Неверството е во главата, наметнато, неприродно.
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Ма немој?
А шо ако сака појќе. Еве ја сакам една двајсеипетгодишна и таја ме сака мене. Успут и мојана си ја сакам и таја ме сака мене. И уште една тријсеиедна година е и таја ме сака и ја ја сакам. И двајсепетгодишната си има друг и онаја тријсеедоногодишната си има друг.
Само мојана нема, ме има само мене :)

И?
Пуна луа му е мајката. Или слободњачки, сфите, освен мојана. Не за друго, има гзе мммммммљац. не го даам. Тртлеско, за мини-замини ајт арилија да и напрајш.
Туѓо бараш, а свое не даваш, а?Бре прокопсан момак, бре.Ќе треба и твојата да ја дадеш и таа да види слободњачки шо значи, немој да си себичен.:D
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.940
Иам само женцки комшии. КомшиФки. Ја им идам на кафе.
Блазе си ти, од кое маало си да го имам на ум ако се селам штом е се со комшиФки. :)
Инаку не мора кај комшијата, може да излегла со "колешките", "oстанала" покасно на работа... :icon_lol:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Блазе си ти, од кое маало си да го имам на ум ако се селам штом е се со комшиФки. :)
Инаку не мора кај комшијата, може да излегла со "колешките", "oстанала" покасно на работа... :icon_lol:
Аааахахахаха...има тирчетири мушки на работа, саде Шкопрпиони форумски....наредена ми е мене, хахахаха....
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Ја се извинувам што упаѓам вака, кај се честита овде Нова Година?
На темата - неверство е измислена категорија. Ве лажат комуњарите.
Сигурно сум го напишала истово, пред седум години Ме мрзи да барам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom