Дали би му направиле нешто лошо на бившиот/та

Член од
6 август 2011
Мислења
15
Поени од реакции
2
Дали би сакале да им наштетите на бившиот дечко или девојка?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Па за тоа прашува , за да може да си ја оправда постапката шо ќе ја направе :D
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Би ја излудел од сексуално задоволување.
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Незнам што подразбираш под тоа ’’лошо’’.Ако ја мавнам со колата,тоа е лошо.Ако и пратам букет чисто пријателски,дознае дечко и и’ настане големата,пак е лошо....и така...
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Не морам да му направам ништо лошо кога сам си го направил најлошото во животот - ме изгубил мене, така да ако можам секогаш на сите бивши би им направила само добро:rolleyes:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
зашо би и наштетл или да и направам нешто лошо? сме биле во врска убаво ни б ило имало причина што сме разделени чао пријатно. приказната завршена животот тече и понатака. ни прва ни последна е
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Не во никој случај не сакам да му наштетам на бившиот (на никој бивши), напротив дури и би го частела за тоа што бил дел од мојот живот и ме направил ваква каква што сум, а згора на тоа уште повеќе го сакам што ми раскинал и овозможил да си ја најдам среќата на друго место :).

А ти на пример на какво наштетување мислиш: да го удриш со кола, да го киднапираш, да му најмиш билдери да го натепаа... на какво?
 
Член од
6 октомври 2010
Мислења
86
Поени од реакции
37
Се оштетила доволно самата што му раскинала на ваков дечко :D
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
би го зашутирала во меѓуножјето, онака силно, со залеТ :sneaky:
Никогаш не го дави човекот што те научил да пливаш, така велат, затоа немој да "посегнуваш" по она што некогаш ти причинувало задоволство, не е убаво hhh:ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom