Дали би донирале јајце клетки или сперма?

Дали би донирале јајце клетка или сперма за 5000$???

  • Да

    Гласови: 166 68,3%
  • Не

    Гласови: 77 31,7%

  • Вкупно гласачи
    243
S

smart ass

Гостин
Јас би донирал,ако тоа помогне на некој пар...не мора пари налет,дури ете нема нит алкохол и кафе да пијам две недели пред донацијата на сперма...треба квалитетен плод да има.:smir:

Би дал и за 5000 долари...Бидејки се долари,извозот ваљда ќе е во Америка,така да уште поубоо :)
Опаа,ам шо би дал:wink:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Јас би донирал,ако тоа помогне на некој пар...не мора пари налет,дури ете нема нит алкохол и кафе да пијам две недели пред донацијата на сперма...треба квалитетен плод да има.:smir:



Опаа,ам шо би дал:wink:
Зависи до колата,можам да точам во кеса,или директно во колата у резервар:pos2:
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Не бе, ќе имам негде дете и никогаш нема да дознам кај е.
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Да би донирал ... независно од тоа дали ке биде искористена или не ... Не ми пречи ако некаде низ светот се шета келешче за кое незнам ... а пак и нема да го мислам ...
Така да .. да би донирал .
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Наместо да сврушувам на страна и ги убивам сперматозоидите....јас би помогнал на некој несреќен брачен пар плус би земал некој денар за мојот труд:smir:
 
Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
Овакво мислење е резултат од гледање премногу Шпански серии. :tv:

Наравоучение: Деца, размислете убаво пред да посегнете по далечинското. Прекинете да гледате телевизија, или ќе станете дел од "branwashed" масата! TV Zombies! :kez:


Сериозно, помалку телевизија, повеќе книги ......... И Интернет се разбира! :smir:
Не бе пријатељу не ми треба шпанска серија за да ги увидам последиците, а најмалку да станам ТВ зомби.

А као ти си нешто многу либерален и си IN момак па се што ќе посере западното општество мора да го изедеш.

Наравоучение: Секој што ќе посере немој да го јадете.
 

maliot so Bong

напушено изгубено
Член од
2 декември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
1
Наместо да сврушувам на страна и ги убивам сперматозоидите....јас би помогнал на некој несреќен брачен пар плус би земал некој денар за мојот труд:smir:


потполно се сложувам !!!
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Не бе пријатељу не ми треба шпанска серија за да ги увидам последиците, а најмалку да станам ТВ зомби.

А као ти си нешто многу либерален и си IN момак па се што ќе посере западното општество мора да го изедеш.

Наравоучение: Секој што ќе посере немој да го јадете.
За таа последица да се случи треба да се занемарат статистиките и шансите за тоа да биде можно. А без тие две работи веќе станува нереалност. А таа ја продаваат на кило преку разни ТВ Шоуа и Шпански серии.

Не си либералец ако јадеш какушки само од гзот на Западот, лижам гз и на многу филозофии од европските држави, обзервирам како ги серат. Онака, колку да не испадне да јадам едно исто говно секој ден ....

Но сепак ако јадење говна ме прави хуман човек кој може да помогне, by all means, дајте се што имате луѓе!

Наравоучение: Внимавајте, од премногу јадење говна (читај, изнесување лични мислења) по форуми ви се лепат за уста муви зунзари како оваа погоре.
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Е да бе, после кога ќе ми дојде некој и ќе ми рече тате нема да знам на кај да бегам :)
 
Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
За таа последица да се случи треба да се занемарат статистиките и шансите за тоа да биде можно. А без тие две работи веќе станува нереалност. А таа ја продаваат на кило преку разни ТВ Шоуа и Шпански серии.

Не си либералец ако јадеш какушки само од гзот на Западот, лижам гз и на многу филозофии од европските држави, обзервирам како ги серат. Онака, колку да не испадне да јадам едно исто говно секој ден ....

Но сепак ако јадење говна ме прави хуман човек кој може да помогне, by all means, дајте се што имате луѓе!

Наравоучение: Внимавајте, од премногу јадење говна (читај, изнесување лични мислења) по форуми ви се лепат за уста муви зунзари како оваа погоре.
Јас не сум хумана, не донирам јајце клетки, тоа е мое мислење. Не се продавам за пари.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Јас не сум хумана, не донирам јајце клетки, тоа е мое мислење. Не се продавам за пари.
Епа затоа како што реков, луѓе, бидете хумани, јадете говна! :vozbud:

И јас не се продавам за пари, така да не знам само во кој контекст го спомна тоа. Но сепак, почовечки е да се помогне, толку имам да кажам.
 
Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
Епа затоа како што реков, луѓе, бидете хумани, јадете говна! :vozbud:

И јас не се продавам за пари, така да не знам само во кој контекст го спомна тоа. Но сепак, почовечки е да се помогне, толку имам да кажам.
Да човечки е да се помогне и би помогнала со финансии, но јас да донирам јајце клетка не, не ја гледам хуманоста на тој начин не по секоја цена. Вака хуманоста станува комерцијала, просто се губи нејзината суштина.
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Епа затоа како што реков, луѓе, бидете хумани, јадете говна! :vozbud:

И јас не се продавам за пари, така да не знам само во кој контекст го спомна тоа. Но сепак, почовечки е да се помогне, толку имам да кажам.
Да се помогне, ама не на овој начин
 

Kajgana Shop

На врв Bottom