Дали Љубчо Георгиевски треба да се врати на политичката сцена во Македонија?

Член од
24 октомври 2008
Мислења
34
Поени од реакции
0
Го барам вашето мислње за тоа дали поранешниот премиер на Република Македонија треба да се врати на политичката сцена во Македонија!?!?!?! Дали сметате дека заслужува да биде надвор од политичката трка покрај сите денешни политицари?!?!?!?
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Едно големо добредојде за тебе Љупче на форумов...
Како по Б`лгарија, арно животот?
Молимте не враќај се.
Фала:pipi:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Го барам вашето мислње за тоа дали поранешниот премиер на Република Македонија треба да се врати на политичката сцена во Македонија!?!?!?! Дали сметате дека заслужува да биде надвор од политичката трка покрај сите денешни политицари?!?!?!?
Море маани го натаму тој бугарин !!!
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Една молба до администраторите ако може оваа тема да иде во корпа под итно !!!
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
34
Поени од реакции
0
Кажи ми дали некој го докажа постоењето на тој фамозен пасош??? Дали го имас слушнато Љубчо да го потврди тоа дека е бугарин??? Јас само имам слишнато дека тој демантира и дека бара телевизиски дуел!!!!
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Зошто Бугарин???
Кажи ми дали некој го докажа постоењето на тој фамозен пасош??? Дали го имас слушнато Љубчо да го потврди тоа дека е бугарин??? Јас само имам слишнато дека тој демантира и дека бара телевизиски дуел!!!!
на почетокот се сомневав дали се работи за Љупчо химселф.
Повеќе немам дилеми.
Уште еднаш, Љупче добредојде на Кајгана :coffee:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.342
Бај ЉуБчо нека си седи во Благоевград, и нека не се замара со Македонија и Македонците.
Тој одамна се откажа од нив.
Такви не ни се потребни.
 
Член од
6 април 2008
Мислења
71
Поени од реакции
0
DALI NA MAKEDONIJA I SE POTREBNI STRANCI?

NE STANUVA ZBOR DALI E TOA LJUBCE ILI BILO KOJ POLITICR SO DVE DRZAVJANSTVA TREBA DOSTOINSTVENO DA GO PRIZNAE TOA, NA NACIN DA SE IZVINI NA GRAGJANITE I PRIZNAE DEKA GI LAZEL. DOSTA NI SE DUSEGRIZNICI SO REZERVNA TATKOVINA, OD TAKVI NA MAKEDONIJA I E PREKUGLAVA.
NE ZNAM DALI SUM VO PRAVO NO MISLAM DEKA NA FORUMOV KE SE RAZMENAT POVEKE MISLENJA OKOLU OVAA PRASANJE.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Треба да му се суди за велепредавство!
 
Член од
30 мај 2008
Мислења
830
Поени од реакции
27
Pri takva steta sto i napravi na Republika Makedonija,toj ne i e voopsto potreben,a zgora na toa i po ubeduvanje i drzavjanstvo Bugarin.Slusam,a ova e samo opipuvanje na pulsot,deka planira da se kandidira za gradonacalnik na Delcevo.
Neka si sedi madro i neka ne se vraka vo Makedonija.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom