ДИПЛОМИРАШЕ ВЕЉКО НА ЦЕЦА

Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
743
Свака чаС... После потресната вест од пред неколку месеци дека запалил свеќа на гробот на татко му ова доаѓа како мелем на рана...

Туку кога сме веќе кај татко му, оти медиумите не не’ информираат малку и за другите потомци на криминалци и убијци. Пример каде е и што прави синот на Чарлс Менсон и такви некои занимливости...
Цеца Северина ,Карлеуша ти се dark side , A Lepa Brena Dragana light side :) jedajki
мен.jpg
 
D

Deleted member 12196

Гостин
ПС:А малку оф топик од главната тема,па нели се бориме за рамноправност,како тогаш судот може да доделува дете само на мајка затоа што е мајка.
Логично е судот детето да го додели на мајката. За таткото не е сигурно дали е мажот или комшијата. :)
Со овај народ можи да се измнипулира до степен сам да почни да се самоубива.
Никаде досега не прочитав дека некој заради љубомора ја САМОубил сопругата... :)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Продавам органски компир 80 ден. по килограм.
Контакт ПП.
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
815
Поени од реакции
854
Дечки без забегување од темата и без тролање ова е многу битна тема.Дипломата на Вељко може да значи дека конечно ќе добиеме датум за преговори за ЕУ
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.530
Поени од реакции
34.792
Во клучен период за иднината на државата, го повикувам Хидро Мицковски да каже дали дипломската на Вељко, му ја пишуваше лично избеганиот Груевски, а за возврат Светлана Ражнатовиќ, звана Цеца, ќе му пеела на увце за роденден.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Продавам органски компир 80 ден. по килограм.
Контакт ПП.
аааааа, така ли? се префрли на компир? затоа веќе не те засега тоа што до сега барем на мои коментари те засегаше и ми ја потекуваше ?!
... насловот на ОВА тема напишана со големи букви и реченицата во самиот текс започнува со голема буква и тоа со сврзник „ И“ ? :sneaky:

1576602962726.png
1576603093495.png


инаку и нашата Каролина од толку македонски мачо ергени, љубов пронашла извесен период кај најстариот син на починатиот Аркан, Михајло, кој му го родила Агнета од Гетеборг во времето кога бил во Шведска, ама тој не е син на Цеца, па изгледа не е интересен тој факт, кога јавно на Нет се ределе дечковЦите на Каролина!
и кога би рекле баш ме боли уво ако дипломирал таму синот Вељко на Цеца, уште помалку ме боли другото уво кои дечковци и биле на Каролина, ама ако се спореди Цеца со Каролина... не можам да споредам во никој смисол!
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
аааааа, така ли? се префрли на компир? затоа веќе не те засега тоа што до сега барем на мои коментари те засегаше и ми ја потекуваше ?!
... насловот на ОВА тема напишана со големи букви и реченицата во самиот текс започнува со голема буква и тоа со сврзник „ И“ ? :sneaky:

Прегледај го приврзокот 225511 Прегледај го приврзокот 225512

инаку и нашата Каролина од толку македонски мачо ергени, љубов пронашла извесен период кај најстариот син на починатиот Аркан, Михајло, кој му го родила Агнета од Гетеборг во времето кога бил во Шведска, ама тој не е син на Цеца, па изгледа не е интересен тој факт, кога јавно на Нет се ределе дечковЦите на Каролина!
и кога би рекле баш ме боли уво ако дипломирал таму синот Вељко на Цеца, уште помалку ме боли другото уво кои дечковци и биле на Каролина, ама ако се спореди Цеца со Каролина... не можам да споредам во никој смисол!
баш штета што не се земаја,а мнпгу убав пар беја...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
аааааа, така ли? се префрли на компир? затоа веќе не те засега тоа што до сега барем на мои коментари те засегаше и ми ја потекуваше ?!
Тебе и вака и така ти е отечена...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Тебе и вака и така ти е отечена...
...рече Анон, принцот, оставајќи ја отечената и се изгуби во шумата јавнат на својот бел коњ!
П.С.
...еднаш професор, секогаш професор, селективен професор, мало сутра професор!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom